Згорілу «Цукерню» відкриють через три місяці в іншому приміщенні

0

Пожежа у кафе «Цукерня», сталася посеред дня 17 квітня. А вже ввечері соцмережі рясніли повідомленнями хмельничан про готовність долучитися до відновлювальних робіт в той чи інший спосіб: хтось готовий був прийти розгрібати завалене приміщення, а хтось – допомогти фінансово. Власники закладу зізнаються, що вражені таким ставленням хмельничан.
«Дуже вдячний всім за підтримку та участь у нашій біді. На жаль, особливо під час біди починаєш розуміти і можеш оцінити силу слів підтримки, участі. Ми дуже вдячні всім хто нас підтримує», – каже співвласник Дмитро Мандзюк.
Чоловік зізнається, ситуація важка, але не критична, тому від допомоги хмельничан, відмовилися.
«У мене і партнерів крім «Цукерні» є ще інші джерела доходу. У наш час, після революції і війни, багато людей потребують лікування чи найнеобхіднішого для життя. Тому просто незручно приймати кошти на реконструкцію бізнесу. Ми зараз шукаємо приміщення в оренду під цукерню в іншому місці, так як там чекає довгий і дорогий ремонт – зізнається Дмитро.
За його словами, на пошук приміщення і запуск піде приблизно 3 місяці. Стосвоно ж інтре’єру, то його власники збережуть у тому ж стилі, в якому булла витримана згорівша «Цукерня».
 

23 Квітня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів