За два дні на Хмельниччині зареєстрували вісім шахрайств
0Найбільшу суму злочинці «витягнули» з 51-річної хмельничанки. До жінки зателефонував невідомий, який представився працівником банківської установи. Взнавши в неї всі особисті дані, незнайомець завершив розмову. А через якусь мить з банківської картки жінки зникли шість тисяч гривень.
На 500 гривень менше втратила інша хмельничанка. До 48-річної хмельничанки також зателефонував невідомий, щоправда, представився міліціонером. Розповівши «байку» про те, що її син щось накоїв, запропонував «допомогти». Для цього на вказаний номер рахунку жінці слід було перерахувати 5500 гривень. Що, власне, та і зробила.
«Ми постійно наголошуємо, що не слід вірити таким телефонним дзвінкам, – каже начальник сектору зв’язків із громадськістю управління МВС у Хмельницькій області Інна Глега. – Якщо чийсь син і справді опинився в міліції, то цю інформацію потрібно перевірити, зателефонувавши за номером 102. Якщо вона підтвердиться, то необхідно повідомити черговому і про факт вимагання грошей». Утім, попри неодноразові такі заклики, подоляни все одно стають жертвами шахраїв. Адже за останні два дні ще як мінімум двічі в області людям телефонували псевдоміліціонери. Так, у Хмельницькому 74-річна жінка «визволила» свого сина з міліції за тисячу гривень, а в селі Стецьки Старокостянтинівського району – за 3500 гривень.