З новими обов’язками і старою зарплатою: новий керівник хмельницької поліції обіцяє взятися за дисципліну
0Він ще не встиг вивчити роботу Хмельницького відділу та познайомитися із місцевими активістами. Але вже на другий день після призначення скликав прес-конференцію. До зустрічі, вочевидь, готувався заздалегідь. Поліцейську форму сьогодні не вдягнув. Журналістів приймав з гарним настроєм у класичному костюмі та з патріотичною краваткою.
Володимир Калашнік перебрався у Хмельницький з Кам’янця, де займав посаду керівника близько року, з 15 робочих років в МВС. В обласний центр переїхав сам, сім’ю не забрав. Каже – вирішує поки що питання із проживанням.
– Сім’я залишилася у Кам’янці. Я живу у своїх друзів, в них велика квартира. Поки не розберуся із питанням проживання, то буду жити в них, – каже Калашнік.
Те, що був суворим керівником, не приховує. Ходять чутки, що кам’янецькі поліцейські зітхнули з полегшенням, коли він пішов.
– Я вимогливий до себе, відповідно й до тих, хто працює зі мною. Були випадки звільнення, але лише, коли працівник на те заслуговував, – каже Володимир Калашнік. – Я маю об’єктивно оцінювати результати роботи кожного працівника.
За результатами атестації Володимира Калашніка понизили, але на нього поклали виконання обов’язків начальника Хмельницького відділу поліції. Відповідно розмір заробітної плати не збільшився, а зберігся за попереднім місцем роботи. Каже новий керівник, що отримує менше 6 тисяч гривень. З рішенням атестаційної комісії він погоджується.
– Я не можу оцінювати, що там приймалося до уваги, – каже правоохоронець. – Спитаєте мене, чи було рішення справедливим, відповім – так.
Поки що новий керівник різниці між Кам’янцем та Хмельницьким не бачить, тому до роботи підходить з ентузіазмом. Обіцяє, що буде ретельно слідкувати за роботою кожного та вимагати звіти.