З Хмельницького в зону АТО поїхали 30 поліцейських

0

Виконувати професійні обов’язки на території проведення антитерористичної операції поїхали правоохоронці з Хмельниччини. Сьогодні, 15 січня, зведений загін поліції урочисто проводжали на Донбас. Як зазначив начальник поліції області Микола Семенишин, бійці забезпечені усім необхідним для служби.

“У рамках ротації відправляємо зведений загін для захисту цілісності і суверенітету держави. Радісно, що відчуваємо підтримку. Сьогодні прийшли і школярі, і волонтери. З Божою допомогою і вашими молитвами, сподіваємося, що усі бійці здоровими доберуться на службу і повернуться в повному складі”, – сказав Микола Семенишин.

За його словами, загін повністю підготовлений, більшість з правоохоронців уже декілька разів виконували завдання на Сході. Бійці забезпечені формою, пально-мастильними матеріалами та коштами.

Правоохоронці готові до складної служби

“Удома мене чекатиме сім’я, я обіцяв повернутися. Готовий захищати країну. А впевненість у завтрашньому дні — це моя дитина, заради якої і треба боротися за мир”, – впевнений поліцейський Вадим Писарук.

Нестимуть службу на Сході 30 правоохоронців з Хмельниччини. Провести їх перед від’їздом на виконнання важких завдань прийшли рідні, друзі та колеги. Вихованці Хмельницького ліцею №17 подарували поліцейським листи та мікрохвильову піч, аби їжа завжди була теплою. Окрім того, волонтери з Городоччини привезли бійцям в медикаментів на понад 8 тисяч гривень.

Провести загін прийшли колеги

Школярі передали правоохоронцям мікрохвильовку

Поліцейських з нетерпінням чекатимуть рідні

Бійців благословив священик

 

 

Читайте також

Січень 18, 2016 |
Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів