Юні дзюдоїсти здобули нагороди на турнірі «Київська весна»

0

Більше 800 спортсменів віком від 9 до 16 років взяли участь у традиційному щорічному турнірі з дзюдо «Київська весна». Та цьогорічні змагання стали не лише рекордними за кількістю учасників, а й переросли у міжнародні, адже позмагатися до Києва приїхали юні дзюдоїсти з Білорусі та Молдови.

Спортсмени з Хмельниччини на цих змаганнях здобули дві нагороди. І обидві серед юнаків 2003-2004 року народження.

Так, у ваговій категорії до 47 кілограмів Ерік Козицький з Дунаєвець дійшов до фіналу, де зазнав першої поразки на турнірі від Станіслава Рибіна із Кіровоградської області. А тому став срібним призером.

Ще одне «срібло» на рахунку Богдана Кропивницького з Хмельницького, який боровся у ваговій категорії до 50 кілограмів. У фіналі турніру хмельничанин у битві за «золото» поступився Микиті Маркечку з Харкова.