Які фільми показують хмельничанам у кінотеатрах

0

Про фільми:

У центрі сюжету фільму жахів «Ефект Лазаря» – команда молодих учених. Вони довгий час шукають можливість повертати до життя померлих. Спеціально розроблена для цього сироватка вводиться в мертве тіло. Досліди нарешті стали успішними – експериментатори змогли повернути до життя собаку. Під час чергових випробувань сироватки Зої отримує сильний удар струмом і вмирає. Перебуваючи під враженням від того, що сталося, її колега   вирішує застосувати новий препарат до Зої. Вона стала першою людиною, що повернулася до життя у такий спосіб. Але те, що трапилося змінило її.

Фантастичний бойовик «Месники: Ера Альтрона» запозичив свою назву із коміксу 2013 року, де штучний інтелект Альтрон зумів знищити половину планети та перемогти Месників. Лише стрибок у часі врятував Землю. Творці картини переконують, що новий фільм про супергероїв має свою унікальну сюжетну лінію та лише головний антагоніст взятий з коміксу. Альтрон, створений аби захищати Землю, визначить, що головний ворог планети – це людство. Серед інших Месників у фільмі з’являться близнята Ртуть та Пурпурова відьма.

Перспективному програмісту Калебу випадає унікальний шанс. Він стає учасником серйозного експерименту, в якому бере участь роботизована жінка. Що з цього вийде дивіться у фільмі «Ex Machina – 2D».

Багато років, поки легендарний Чорний дракон спав, земля Алтер зберігала крихкий мир між расами людей, ельфів і невідомих нашому світу тварин. Коли ж він прокинувся, охоплені жахом жителі були змушені тікати крізь острів в спробі знайти порятунок… Наш герой Ламберт в компанії своїх пухнастих компаньйонів вирушає в дорогу повну веселих розваг і пригод, зустрічаючи справжніх друзів у фільмі «Гніздо дракона».

В основу сюжету фільму «Незламна» покладений життєвий шлях жінки-снайпера, майора Людмили Павличенко, а саме події 1937–1957 років. Це психологічний бойовик про трагічну долю жінки на війні.

Розумна інопланетна цивілізація Був не злі, але коли під час кочування натикаються на нашу Землю, вирішують її захопити. А щоб вона була придатною для життя, загарбники планують піддати планету трансформації. Що з цього вийшло дивіться у «Нарешті вдома».

Ще більше адреналіну в продовженні всім відомої саги про стрітрейсерів «Форсаж 7», де Пол Уокер зіграв свою останню роль. Перемога над Оуеном Шоу дає команді Домініка Торетто можливість повернутися додому і далі вести те життя, до якого вони звикли. Але несподівано друзі піддаються новій небезпеці.

Час сеансів можна переглянути тут. Вартість квитків від 20 до 60 гривень.

Бажаємо ВСІМ гарного настрою!

24 Квітня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів