ВСІМ Бізнес-ліга: завершився перший тур

0

Перший тур міні-футбольного турніру «ВСІМ Бізнес-ліга» завершився. Запекла боротьба за чемпіонство у традиційному турнірі з міні-футболу лише розпочинається.«Rexsoft» – «Укрекопрод» – 9:0

Голи: Ковбасюк (1), Фаскевич (2), Косевич (3), Дзюбак (2), Петрук (1)

Попередження: – : Благодир

Вилучення: – : Афанасьєв (позбавлення суперника явної можливості забити м’яч)

У першому матчі на спортмайданчику в парку імені Франка було зафіксовано рекордну перемогу в шостому сезоні «ВСІМ Бізнес-ліги». Гравці «Rexsoft» більше атакували і забивали голи на любий смак. Найбільший вклад у загальний успіх команди зробив Косевич, який відзначився хет-триком. Переможці поєдинку, завдяки кращі різниці м’ячів, посідають перше місце у своїй підгрупі.«Новатор» – «Фокстрот» – 7:1

Голи: Лисий (2), Тимощук (2), Коротинський (1), Осадчук (2) – Бондар (1)

Попередження: –

У першому таймі номінальні господарі володіли ігровою перевагою. Їх чисельні атаки лише на останній хвилині увінчалися успіхом. Після перерви минулорічним переможцям вдалося покращити свою реалізацію і вони забили ще шість голів. Гравцям «Фокстроту» вдалося відзначитися лише раз.Не обійшлося в даному поєдинку і без травм. На перших хвилинах воротар «Фокстроту» головою зіткнувся із ногою суперника. Через розсічення і сильну кровотечу він не зміг продовжити гру. Хоча і рвався у бій, але арбітри, порадившись із лікарем, не дозволили йому повернутися на поле.«Менс» – «Воля» – 2:7

Голи: Дуда (2) – Остапишен (1), Михальчук (3), Диняк (1), Садовнік (1), Нік (1)

Попередження: Побута, Павлюк – Муляр

Матч обіцяв стати цікавим, адже грали одні з головних претендентів на вихід до стадії плей-офф. Проте впевнена і дисциплінована гра «Волі» з перших хвилин і чотири сухих голи в першому таймі дещо розчарували вболівальників. Інтригу в другій половині гри відновив гравець «Менсу» Дуда, який мав декілька хороших моментів для взяття воріт. Відзначитися йому вдалося лише двічі. Відповідь суперника була ще вагомішою – п’ять голів у ворота голкіпера «Менсу».«Фаворит» – «Ауді» – 3:3

Голи: Мевша (1). Люховець (2) – Яцюк(1), Сердунич (1), Дзюбак (1)

Попередження: – : Баценко

Найбільш інтригуючим видався останній матч ігрового дня. В першому таймі на полі точилася досить рівна боротьба. Більше моментів створювали гравці «Фаворита». Але забити їм не вдалося. Натомість суперники використали свій чи не найкращий шанс незадовго до свистка на перерву. Після відпочинку малюнок гри не змінився. «Фаворит» більше атакував. Але завибали їхні суперники. За декілька хвилин до закінчення матчу «Ауді» вели у рахунку 3:1. Рятівником номінальних господарів став Люховець, який відзначився дублем і зрівняв рахунок. У підсумку – бойова нічия, якою залишилися незадоволені обидві команди. Кожен хотів перемогти.Уже другий день поспіль останній поєдинок завершується нічийним результатом. Чи стане це своєрідною традицією на турнірі ви зможете дізнатися, відвідавши матчі «ВСІМ Бізнес-ліги». Щосуботи та щонеділі вони проходитимуть на спортмайданчику в парку імені Франка.За цей фол арбітри показали першу червону картку на турніріГолкіпер “Фокстроту” в останній момент врятував команду від вірного голу.На полі – суперники, в житті – друзі.У матчі проти “Фаворита” захисники “Ауді” часто блокували удари суперника.В останньму матчі боротьби було багато.Гравець «Укрекопрод», напевно, подумав, що арбітр пожартував, коли вилучив з поля його партнера.