ВСІМ Бізнес-ліга: залишилось визначити ще два учасника плей-офф

0

У традиційному турнірі з міні-футболу «ВСІМ Бізнес-ліга» підходить до завершення груповий етап. Залишилося зіграти всього три матчі, в яких визначать ще двох претендентів на перемогу у престижних змаганнях.«Rexost» – «Бамбук» – 2:5

Голи: Мельничук (1), Будченко (1) – Кульбачий (3), Гроиніцький (1), Стеценко (1)

Попередження: Третьяков : –

Матч між переможцями групи В мав відбутися у неділю. На прохання номінальних гостей його було перенесено на ранок суботи. Обидві команди уже забезпечили собі місце у плей-офф. В очному протистоянні вони визначали хто вийде з групи з першого місця. Сильнішим вияви вилися гості, які значно краще за суперників діяли в атаці. Особливо це стосується реалізації створених моментів. Найчастіше на завершальні стадії опинявся Кульбачий, який записав до свого активу ще три гола. Можливо, подібне вдалося комусь із гравців господарів. Та їм сьогодні бракувало влучності.

«Зооветпром» – «Спорт Плюс» – 9:5

Голи: Мозолюк (5), Янчук (1), Кондратюк (2). Діус (1) – Іщук (3), Плеканець (2)

Попередження: Сурник – Діус

Обидві команди мали теоретичні шанси на продовження боротьби. Гості боролися за чвертьфінал, господарі за третє місце, яке дозволяло б поборотися за 9-12 місця. Останні розпочали гру значно краще. Свої численні атаки вони завершили п’ятьма точними ударами. Це великий прогрес для команди, яка за попередні три матчі забивала всього двічі. Вийшовши вперед на два м’яча команда ніби зупинилася на пропускала дуже багато. Найбільший вклад в успіх «ветеринарів» зробив Мозолюк, який відзначився п’ятьма голами. Часто він самотужки просто розривав захист «плюсів».

Після матчу переможці з нетерпінням чекали на гру суперників по групі, де вирішувалася і їхня подальша участь в змаганнях.

«ПриватБанк» – «Лісабон» – 3:4

Голи: Кіріллов (1), Крутяков (1), Головко (1), – Микитюк (1), Сьомін (1), Ісхаков (1), Малюта (1)

Попередження: Цінчик, Алексєєв : –

«Банкіри», напевно, вирішили добряче «грюкнути дверима» в своєму останньому матчі на турнірі. Переможцю своєї групи вони дали більш ніж гідний бій. І щастя гостей, що вони сьогодні перемогли. Якби Алексєєв реалізував би хоча б один із багатьох своїх відмінних моментів, то «ПриватБанк» міг би вперше не програти на турнірі. Після першого тайму рахунок був 2:2, що повністю відповідало тому, що відбувалося на полі. Після перерви «Лісабон» більше контролював м’яч, але гостріші атаки виходили в господарів. Та реалізація у них не найкраща. У підсумку «лісабонці» заслужено перемагають в групі та чекатимуть на свого суперника.

«Дантист» – «Інтерпродсервіс» – 2:3

Голи: Терещенко (1), Тимофєєв (1) – Рауфі (1), Панькевич (1), Мазур (1)

Попередження: –

«Дантист», який грав без турнірної мотивації, пропустив у чвертьфінал свого суперника. Того влаштовувала лише перемога. У напруженій боротьбі вони здолали ослаблених «дантистів», які після першого тайму вели у рахунку.

Такий результат найбільше розчарував «Зооветпром», якому потрібно було, щоб дантист не програв. Замість місця у вісімці кращих ветеринари вилітають з турніру. Зважаючи на ту гру, яку вони продемонстрували в останніх двох турах, у наступному році за ними буде цікаво спостерігати.

«Гікон» – «Еко-Альт» – 4:2

Голи: Власов (1), Мороз (2), Федоченко (1) – Мокрота (1), Крушельницький (1)

Попередження: – : Михайлов

«Гікон» здобув єдиний результат, який пропускав його в наступну стадію змагань – перемогу. Здобута вона в напруженій боротьбі з прямим конкурентом. У першому таймі більше моментів створювали номінальні гості. Та забити вони ніяк не могли. Лише після двох пропущених голів і відповів тим же. З цим команди пішли на перерву.

Після перерви команди продемонстрували не менш захоплюючу гру і боротьбу на кожному клаптику поля. Та забивали лише більш досвідчені гравці “Гікона”, які продовжуюють боротьбу за титул чемпіона. Їх суперники змушені будуть грати за 9-12 місця.