Команди грають щосуботи та щонеділі на спортивному майданчику в парку імені Франка. Приходьте та вболівайте!

«ПриватБанк» – «Эко-Альт» (1:4)

Голи: Крутіков (1) – Тихонюк (1), Мокрота (3)

Попередження: Цінчик, Крутіков, Пилипюк

Команди, які відкривали цьогорічний сезон, розпочали боротьбу досить жваво. Фаворита після першої половини назвати було важко. На полі точилася рівна боротьбв. Аналогічний був і рахунок, за якого команди пішли на відпочинок. Інтригуючим обіцяв стати і другий тайм. Більш впевнено його провели гравці “ЕкоАльту”, які у підсумку розгромили досить міцного суперника і здобули першу перемогу в турнірі.«Дантист» – «Iмрев» (3:1)

Голи: Кукурудза (1), Розуман (1), Терещенко (1) – Копильник (1)

Попередження: Самолюк, Юзиков, Петриковець

З перших хвилин  «Дантисти» заволоділи ініціативою і змусили суперників грати на відбій. Перший тайм закінчився з результатом 2:0 на користь номінальних господарів. Лідируючи, «синьо-білі» дещо заспокоїлися, тому вже у другому таймі пропустили один гол. Але все таки “Дантист” втримав свою перевагу і здобув важливу перемогу.

«Зооветпром» – «Iнтерпродсервiс»  (2:9)

Голи: Каланчук(1), Левчишин(1) – Малукалов (1), Гарбар (6), Паньневич(2)

Попередження: Левчишин, Гарбар

Перший тайм проходив при домінуванні «Iнтерпродсервiсу». Проте їх чисельні атаки лише двічі завершувалися результативно. Одна із небагатьох спроб суперника забити теж увінчалася успіхом. Перший тайм закінчився із рахунком 2:1. У наступній двадцятихвилинці «Інтерпродсервіс» уже не марнував свої атаки і розгромив “Зооветпром”

«Гікон» – «Мобiфренд» (0:0)

Попередження: Мельник, Кланченко, Ладунець

Заключна гра ігрового дня виявилася багатою на емоції. Можливо, саме вони завадили командам зосередитися на самій грі. У міні-футболі рідко трапляється такий безгольовий рахунок.

Матчі відбуватимуться у вихідні, в період з 16 травня по 28 червня 2015 року.