ВСІМ Бізнес-ліга: результативний ігровий день перед вирішальними матчами

0

У традиційному турнірі з міні-футболу «ВСІМ Бізнес-ліга» відбулися перші матчі змагань за 5-12 місця. Не потрапивши у четвірку сильніших, команди вирішили не здаватися і поборотися за як найвищу підсумкову позицію.«Зооветпром» – «Ауді» – 9:2

Голи: Мозолюк (4), Янчук (3), Кондратюк (1), Каланчук (1) – Баценко (1), Симчак (1)

Попередження: – : Сердунич, Баценко

У першому матчі фаворитом вважалися номінальні гості. Вони у груповому турнірі показали більш впевнену та рівну гру. Натомість «ветеринари» лише в останніх двох турах зуміли здобути дві перемоги. Після двох розгромних поразок на старті вони все таки віднайшли свою гру.

Та, як показали чвертьфінальні матчі, не завжди перемагає той, від кого цього більше очікують. «Зооветпром» вже в першому таймі забив п’ять м’ячів без відповіді. Найбільше постарався Мозолюк, який сам забив тричі і ще раз асистував Янчуку. Ця ж пара довершила розгром суперника по перерві, записавши у свій актив 4 та 3 голи відповідно. Лише наприкінці матчу «Ауді» вдалося забити голи престижу.«Еко-Альт» – «Новатор» – 4:1

Голи: Мокрота (2), Рибчинський (1), Кримінський (1) – Пилипюк (у свої ворота)

Попередження: Мокрота : Лисий, Шушвар, Бриндак

Найбільше інтриги було у другому матчі. Зійшлися дві команди. Які завжди ставлять перед собою найвищі завдання. Лише в останньому турі вони втратили шанси потрапити до вісімки сильніших, коли програли своїм прямим конкурентам.

Відкрили рахунок номінальні господарі, які активніше розпочали гру і більше загрожували воротам суперника. Вдало зіграв на добиванні Кримінський. Відновити рівновагу «Новатору» вдалося завдяки авто голу воротаря від воротаря господарів. Той не зумів втримати м’яч в руках після прострілу з флангу. Між цими голами команди показували не завжди коректу гру і часто не могли стримати своїх емоцій. Арбітр матчу змушений був показати відразу три жовті картки.

Після перерви більше володіли м’ячем гравці «Новатора». Їх часто підводила точність, коли вони майже до вірного розігрували свої комбінації. У «Еко-Альту» із цим сьогодні все було дещо краще. Завдяки кращій реалізації команда гратиме проти «Зооветпрому» за 9 місце. «Новатор» зіграє проти «Ауді» за 11 місце.«Rexsoft» – «Фахівець» – 9:1

Голи: Ковбасюк (2), Третьяков (1), Петрук (1), Козак (2), Мельничук (2), Будченко (1) – Шевчук (1)

Попередження: Третьяков : Атласюк

Вилучення: – : Присяжнюк, Атласюк

У першому матчі між невдахами чвертьфіналів був зафіксований анти рекорд турніру. Досі арбітр ще не видаляв більше одного гравця за матч. У звітному поєдинку нерви не витримали у гравців «Фахівця», які в некоректній формі висловили незадоволення рішенням арбітра.

Щодо самої гри, то господарі уже в першому таймі забезпечили собі більш ніж комфортну перевагу. Після перерви свою перевагу над сьогоднішнім суперником вони лише довершили. У відповідь вони пропустили лише одного разу. Чи не найбільший вклад у загальний успіх зробив капітан «Rexsoft» Ковбасюк. Він сам відзначився дублем і неодноразово приймав участь у гольових атаках команди.“Інтрепродсервіс” переміг не виходячи на поле.

«Інтерпродсервіс» – «Воля» – + : –

«Воля», поступившись у «Гікону» у матчі ¼ фіналу, вирішила не боротися за 5 місце на турнірі. За нього позмагаються «Rexsoft»  та «Інтерпродсервіс», який отримав технічну перемогу.

Капітан “Rexsoft” Ковбасовський провів чи не найкращий матч на турнірі.Мозолюк із “Зооветпрому” (у синій формі) був найактивнішим у матчі та відзначився чотирма голами.

ВСІМ Бізнес-ліга: «Дантист» здобуває третю перемогу поспіль

ВСІМ Бізнес-ліга: завершився третій тур. Боротьба загострюється