ВСІМ Бізнес-ліга: «Rexsoft» та «Бамбук» стають першими учасниками плей-офф

0

Черговий тур «ВСІМ Бізнес-ліги» розпочався. Зіграно чотири матчі у групах В та D.«Rexsoft» – «Ауді» – 4:3

Голи: Дзюбак (1), Третьяков (1), Косевич (1), Ковбасюк (1) – Кучер (2), Гриньов (1)

Попередження: Фаскевич – Войтович

Вилучення: Дзюбак (небезпечна атака суперника з ризиком нанесення травми)

У першому матчі суботи краще гру розпочали господарі. Вони більше володіли м’ячем. Та небезпечних ударів практично не було. «Ауді» традиційно обрали контратакуючи гру. І неодноразово могли відзначитися. На перерву команди пішли за мінімальної переваги «Rexsoft».

Після поновлення гри господарі закріпили свій успіх трьома голами поспіль. Здавалося, що інтрига у матчі пропала і переможець відомий. Але гравці «Ауді» і не думали здаватися. Спочатку Кучер надто слабо пробив з 2 метрів у пусті ворота, і м’яч з лінії вибив захисник. Після цього команда ще більше додала обертів і зуміла скоротити відставання до мінімуму. Аби зупинити чергову контратаку гостей гравець «Rexsoft»  Дзюбак змушений був порушувати правила. За це він був вилучений з поля і пропустить поєдинок проти «Бамбука» в останньому турі, де визначиться переможець групи.

«Укрекопрод» – «Бамбук» – 1:7

Голи: Афанасьєв (1) – Кульбачний (5), Громницький (1), Загоранський (1)

Попередження: – : Бабій

Інший матч групи В завершився розгромною перемогою фаворита. Лише в першому таймі їх суперники чинили гідний опір і пропустили два м’яча лише перед перервою. Друга половина гри була повністю на користь «Бамбука», який міг забивати і більше. Найактивнішим в атаці був Кульбачиний, який із своїх моментів, яких він мав чимало, реалізував п’ять. Суперники відповіли лише одним голом. Прямим ударом з штрафного забив Афанасьєв.

Попри сім велику кількість пропущених слід відмітити гру голкіпера «Укрекопроду», який неодноразово рятував команду практично у безвихідних ситуаціях. У «Бамбука» найбільш помітним на полі був Громницький, який попри свій зовсім не юний вік, своєю активністю подавав приклад більш молодим партнерам по команді.«Менс» – «Фокстрот» – 10:4

Голи: Дуда (4), Самонов (4), Гілюк (1). Братченко (1) – Король (1), Вінєр (1), Гук (2)

Попередження: –

Обидві команди уже втратили шанси на продовження боротьби і за вихід із групи «D», яку вболівальники уже називають «групою смерті». «Фокстрот» сьогодні грав без замін. Гру вони взагалі розпочинали у меншості. Незважаючи на це, вони чинили гідний опір більш досвідченому супернику. Команди влаштували справжнє гольове шоу, забивши за перші 20 хвилин гри дев’ять голів на обох. Мінімально переміг «Менс».

Сили у хлопців закінчилися після перерви і «Фокстрот» уже не міг нічого вдіяти із постійним натиском на свої ворота і пропустили ще п’ять голів. Не забивши при цьому одного. «Фокстрот» покидає турнір, не здобувши жодного очка. Команда була близька до цього. З кожним туром її гра ставала все кращою. «Менс» в останньому поєдинку буде намагатися завадити «Фахівцю» продовжити боротьбу за почесний трофей.«Воля» – «Фахівець» – 3:3

Голи: Муляр (2), Бармак (1) – Атласюк (1), Семенюк (1). Гавага (1)

Попередження: Вінницький, Остапишен : –

Останнього матчу дня вболівальники чекали найбільше. На полі зійшлися фаворити своєї групи та одні з головних претендентів на перемогу в турнірі. До звітного поєдинку вони лише перемагали. Гравцям вдалося потішити глядачів змістовною грою та напругою до самого фінального свистка.

Першими відзначилися номінальні гості. Семенюк на замасі обіграв захисника і чітко реалізував вихід один на один з голкіпером. Зрівняв рахунок найактивніший у складі «Волі» Муляр, який несильним, але точним, ударом переграв досвідченого Дубового. Протягом першого тайму команди відповідали атакою на атаку. Моментів, аби відзначитися, в обох було чимало. Та саме цікаве вони вирішили відкласти на другу половину гри.