ВСІМ Бізнес-ліга: «Дантист» здобуває третю перемогу поспіль

0

У традиційних змаганнях з міні-футболу між підприємствами міста розпочався третій тур.«Зооветпром» – «Дантист» – 0:5

Голи: Розуман (1), Тимофієв (1), Терещенко (1), Стефанишин (1), Улітін (1)

Попередження: –

Перший тайм протистояння видався надзвичайно цікавим. Ігровою перевагою володіли номінальні гості. Вони і створювали чимало моментів. Та забити ніяк не могли. Свою майстерність демонстрував воротар «ветеринарів». Його зусиль не вистачило в другому таймі, коли «Дантист» провів 5 голів без відповіді. Цією перемогою команда практично забезпечила собі місце в плей-офф.«Імрев» – «Спорт Плюс» – 1:3

Голи: Петриковець (2), Кошельник (1) – Плеканець (1)

Попередження: – : Плеканець

Другу перемогу поспіль здобуває «Імрев». Знову найактивнішим у їх складі був молодий Петриковець, який в чергове відзначився дублем. Перший він забив наприкінці першого тайму. Ще один – перед самим фінальним свистком, коли рахунок був 2:1 і «Спорт Плюс» мав шанси відігратися. Другий тайм видався більш видовищним. Це стає певною традицією турніру. Складається враження, що до перерви гравці лише розминаються.«ПриватБанк» – «Гікон» – 2:7

Голи: Крутяков (2) – Мороз (3), Логвіненко (1), Власов (2), Главацький (1)

Попередження: Алексєєв : –

Роззабивався «Гікон», який у перших двох турах відзначався у воротах супеника лише одного разу. У звітному поєдинку вони розгромили «банкірів». Рахунок міг бути і більший. Забивати могли як одні, так і інші. Та воротарі часто перегравали своїх опонентів. Найактивнішим у складі переможців був Мороз, який відзначився хет-триком.

Ситуація в цій групі неабияк загострюється. Шансів на продовження боротьби за чемпіонство позбавлені «ПриватБанк» та «Мобіфренд».

«Мобіфренд» – «Лісабон» – 3:4

Голи: Єроменко (1), Вакух (1), Рукавець (1) – Сьомін (2), Тадля (1), Малюта (1)

Попередження: Єроменко, Ладунець : Дащук

Вилучення: Клапченко (навмисний удар суперника ногою після зупинки гри) : –

Найдраматичнішим виявився останній матч ігрового дня. У першій половині гри більше контролювали м’яч лісогринівецькі футболісти. Але забивали їх суперники. Три стрімких контратаки увінчалися взяттям воріт «Лісабона». Ті відповіли лиш одним.

Активніше вони заграли після перерви. Суперники показували яскравий атакуючий футбол і змусили проснутися вболівальників, які втомилися від спеки. На полі розгорілися неабиякі пристрасті. І проявлялися вони не лише в грі. Після порушення на Клапченку, останній не зумів стримати емоції і відповів супернику ударом у відповідь. За такий вчинок він був «нагороджений» червоною карткою. Цим сповна скористалися «лісабонці», які у чисельній більшості зрівняли рахунок. Переможний гол вони забили за лічені хвилини до фінального свистка.