ВСІМ Бізнес-ліга: «Дантист» стає третім учасником плей-офф

0

У традиційному турнірі з міні футболу «ВСІМ Бізнес-ліга» завершився четвертий тур. Поки відомі лише три учасника плей-офф. Останній тур обіцяє стати надзвичайно цікавим.«Зооветпром» – «Імрев» – 5:2

Голи: Люховець (1), Янчук (1), Левчишин (1), Мозолюк (2) – Юзиков (1), Кошельник (1)

Попередження: Дренг – Петриковець

У першому матчі ігрового дня був зафіксований дещо несподіваний результат. Для продовження боротьби «Імреву» потрібно було перемагати команду. Яка ще не набрала жодного очка. Два матчі «Зооветпром» програв із загальною різницею 2-14. Але сьогодні команда зіграла досить сильно. І здобула заслужену перемогу, яка дарує їм шанси на продовження боротьби.

Уже в першому таймі господарі своєю грою показали, що сьогодні вони налаштовані лише на перемогу. Досить швидко команда забила 4 голи. Пропустила при цьому лише раз. Після перерви гра видалася більш рівною. Команди відзначилися по разу. Більше шансів було в «Імреву». Інколи футболістам не вистачало точності і вони не могли забити з 2-3 метрів. На останній хвилині за шостий фол арбітри призначили 10-метровий удар у ворота «Зооветпрому». Сильний удар Петриковця парирував голкіпер. Долю другої путівки від групи А вирішиться в останньому турі.

«Еко-Альт» – «Лісабон» – 2:2

Голи: Мокрота (1). Тихонюк (1) – Тадля (2)

Попередження: Михайлов – Сьомн, Тадля

Вилучення: Тадля (друге попередження)

У матчі лідерів групи С зійшлися команди, які досі лише перемагали. Перший тайм видався небагатим на моменти. Команди діяли досить обережно. Першими відзначитися вдалося господарям. Це їхній капітан Тихонюк сильно і точно пробив з штрафного. Зрівняли рахунок «лісабонці» лише перед свистком на перерву.

В другій 20-хвилинці команди грали у тій же манері. Скориставшись однією з небагатьох помилок «Еко-Альту» в захисті, гості вийшли вперед. Переможний рахунок вони втримували до останньої секунди. Захищатися вони змушені були в меншості. За друге попередження був вилучений Тадля. На останніх секундах матчу «Еко-Альт» отримав право на штрафний, який для «Лісабона» став уже шостим. Його чітко реалізував кращий бомбардир команди Мокрота. Нічия ще більше заплутала ситуацію в групі. На вихід у стадію плей-офф претендують одразу три команди.

«ПриватБанк» – «Мобіфренд» – 4:5

Голи: Головко (2), Алексєєв (2) – Вакух О. (2), Вакух Д. (1). Мазярук (1), Вельський (1)

Попередження: –

Нейомвірний кам-бек у виконанні «Мобіфренда». Програючи 4:0 після першого тайму команді вдалося зібратися і віднайти сили, аби вирвати перемогу. Причому грали номінальні гості без двох ключових гравців, які пропускали матч через дискваліфікації.

В першій половині гри на полі була лише одна команда. «ПриватБанк» повністю перегравав опонентів і втілив свою перевагу в 4 забиті голи. Після відпочинку команди помінялися ролями. Коли «Мобіфренд» зрівняв рахунок, здавалося, що вирвати перемогу їм уже не вистачить часу. Вирішальний гол виявився досить курйозним. Гравець «Мобіфренду» виконав передачу зі своєї половини поля в сторону воріт. Воротар виявився не готовим до такого і пропустив м’яч, який пролетів у нього між руками. Гра стала останньою для сьогоднішніх переможців. Набравши у підсумку 4 очки, «Мобіфренд» не зумів пройти у наступну стадію.

«Інтерпродсервіс» – «Спорт Плюс» – 0:0

Голи: –

Попередження: Малукалов, Гарбар, Раіфі – Вовкотруб

Остання гра туру видалася безгольовою Хоча моментів у обох команд було чимало. Більше атакували господарі. Та гравцям «Інтерпродсервісу» відверто не щастило сьогодні. Тричі м’яч після їхніх ударів влучав у каркас воріт. Могли вони й програти. На останній хвилині на ударно позицію вийшов Мамонтов. Його удар прийшовся у стійку воріт. Для виходу у плей-офф «Інтерпродсервісу» потрібно перемагати «Дантист», який уже позбавлений будь-якої турнірної мотивації. «Спорт Плюс» має теоретичні шанси потрапити до числа команд, які боротимуться за 9-12 місця. Зробити це їм буде важко, зважаючи на набагато кращу різницю м’ячі у сьогоднішнього суперника.