ВСІМ Бізнес-ліга: чемпіон припиняє боротьбу за перемогу в турнірі

0

У престижному традиційному турнірі з міні-футболу «ВСІМ Бізнес-ліга» завершився груповий етап. В останній день найбільшу увагу вболівальників викликали матчі у так званій «групі смерті».

«Воля» – «Новатор» – 3:2

Голи: Муляр (1), Остапишен (1), Диняк (1) – Лисий (1), Бриндак (1)

Попередження: – : Новік, Шушвар

«Новатор» влаштовувала лише перемога. Тільки вона давала шанс поборотися за збереження титулу кращої команди турніру. Своє завдання її гравці почали виконувати відразу після стартового свистка. Діючи у контратакуючому стилі «Новатор» двічі вразив ворота суперника і зробив вагому заявку на підсумковий успіх. Відзначилися Лисий та … Та переможний рахунок вони не втримали навіть до перерви. Дві поспіль атаки «Волі» завершились точними ударами Муляра та . Після перерви обидві команди продовжували демонструвати атакуючий футбол і почергово обмінювалися моментами. Але забити змогли лише один гол. Після удару Остапишена м’яч зрикошетив від ноги Шушвара залетів у сітку. Цей гол і став переможним для «Волі». Після матчу вони очікували на результат суперників по групі.

«Менс» – «Фахівець» – 7:5

Голи: Дуда (3), Лісоводський (2). Братченко (1), Сомонов (1) – Сиворог (2) Атласюк (1), Хлопонін (1), Гавага (1)

Попередження: –

Номінальним гостям для того, аби вийти на перше місце в групі, потрібно було перемагати з різницею більше 6 мячів. Та «Менс» і не збирався поступатися, навіть не маючи ніяких турнірних завдань. Поступаючись із рахунком 3:1 по ходу першого тайму їм вдалося не лише зрівняти. А й вийти вперед. На перерву команди пішли з результатом 4:3 на користь господарів. Те, що сталося по перерві, здивувало, мабуть, усіх. За декілька хвилин «Менс» забив ще тричі. Граючи без замін команді вдалося стримати натиск фаворита і втримати переможний результат.

«Фаворит» – «Укрекопродукт» – 5:1

Голи: Огороднічук Д. (3). Веселовський (1), Мевша (1) – Гулько (1)

Попередження: – : Афанасьєв. Єрмаков. Нижник

Останній матч групового етапу можна назвати грою без захисту. Обидві команди на двох створили скільки моментів для взяття воріт, що вистачило б на увесь турнір. Завдяки кращій реалізації перший тайм з рахунком 4:0 виграв «Фаворит». Відпочивши, команди заграли ще активніше. Десятки ударів і виходів віч-на-віч втілилися лише у два голи. «Укрекопрод» так і не зумів набрати жодного залікового балу. А для «Фаворита» ця перемога нічого не принесла, оскільки команда покидає турнір.