«ВСІМ Бізнес-ліга: «Бамбук» у фіналі перемагає «Лісабон»

0

Шостий турнір з міні-футболу «ВСІМ Бізнес-ліга» завершився. Протягом семи тижнів 20 колективів з Хмельницького боролися за почесний трофей. До фіналу дійшли найсильніші.

«Інтерпродсервіс» – «Rexsoft» – 10:4

Голи: Гарбар (5), Панькевич (4), Рауфі (1) – Ковбасюк (1), Будченко (1), Мельничук (1), Фаскевич (1)

Попередження: – : Ковбасюк

У першому матчі останнього ігрового дня розігрували почесне 5 місце. Фаворитом вболівальники вважали «Rexsoft». Та команда не змогла як слід налаштуватися на гру та зазнала нищівної поразки. Найбільший вклад у перемогу своєї команди зробив Гарбар, який відзначився відразу п’ятьма голами. На один менше у його партнера Панькевича. Вони уже в першому таймі забезпечили більш ніж комфортну перевагу, вигравши його із рахунком 6:0. Такий успіх дещо розслабив «Інтерпродсервіс» і в другому таймі на полі точилася більш рівна боротьба. Більше того. «Rexsoft» мав більше моментів для того, аби забити. Та невезіння, яке розпочалося ще з першої половини гри, не дозволило команді хоча б наблизитися до суперника, який ще чотири рази забивав у ворота «Rexsoft».

«Дантист» – «Гікон» – 0:1

Гол: Власов (1)

Попередження: Розуман : –

У матчі за третє місце зійшлися дві сильних команди. Обидва колективи зробили ставку на захист власних воріт, що позначилося на результативності. Долю переможця вирішив єдиний гол, який був забитий з пенальті.

У другому таймі чимало моментів, аби зрівняти рахунок. Було у «Дантиста». Тільки кращий бомбардир команди двічі влучив у перекладину. Чимало моментів було і в Кукурудзи. Та його ударам часто бракувало влучності. А коли м’яч, здавалося, уже у воротах, на виручку команді ставала надійна гра їх голкіпера Данилюка.

У підсумку «Гікон» здобув заслужену перемогу і святкує завоювання третього місця у «ВСІМ Бізнес-лізі». Досягти кращого результату. Можливо, команді завадили численні кадрові втрати. Доказати усім, що «Гікон» та «Дантист» гідні і вищих позицій, ніж вони здобули, команди матимуть шанс у наступному сезоні.

«Бамбук» – «Лісабон» – 4:3

Голи: Стеценко (2). Кульбачний (2) – Тадля (1), Малюта (1), Микитюк (1)

Попередження: – : Тадля

Кульмінацією змагань став фінальний поєдинок. Він видався надзвичайно інтригуючим і багатим на яскраві моменти. Навряд чи очевидці цього цікавого протистояння скоро забудуть побачене.

Перші хвилини гри  краще вдалися «Лісабону». Класні та стрімкі контр-атаки часто ставили в тупик захист суперника. Часто команду рятував Гарбар. Та і він був безсилий після точних ударів Тадлі та Микитюка. Між їх голами двічі міг відзначитися активний Сьомін.

Скоротити відставання в рахунку «Бамбуку» допоміг точний удар Стеценка, який пробив з досить гострого кута. Перед цим міг забивати Кульбачний, який влучив у перекладину. Зрівнювати рахунок наприкінці тайму міг той же Стеценко. Та м’яч після його удару влучив у стійку воріт.

На початку другої половини гри двічі міг відзначитися найстарший гравець «Бамбука» Громницький. Перший його удар відбив воротар, другий пройшов повз ціль. Через декілька хвилин після цього забиває «Лісабон». Малюта дотягнувся в останній момент до м’яча і зумів переправити його мимо воротаря, який запізнився із виходом з воріт.

Уже через дві хвилини Кульбачний скоротив відставання в рахунку. Допоміг йому у цьому рикошет від ноги захисника, до якого не був готовий голкіпер. Після цього команди заграли ще активніше. Знову забивати міг Тадля. Та він з метра влучив у стійку воріт. Вище воріт пробив Кульбачний. Точніший удар йому вдався за 3 хвилин до фінального свистка, яким він зрівняв рахунок – 3:3.

Здавалося, що долю переможця вирішить серія післяматчевих пенальті. Та «Бамбук» вирішив не ризикувати і збільшим натиск на захисні редути «Лісабона». Це принесло бажаний результат. За хвилину до закінчення матчу Кульбачний сильно пробив метрів з шести. Але знову влучив у перекладину. Першим на добиванні був Стеценко, який у падінні пробив повз захисників та воротаря. Він послухався підказки свого наставника Володимира Громницького. Той декілька хвилин перед тим просив свого гравця завжди старатися бути на добиванні. Це і принесло омріяний успіх для «Бамбука». За хвилину, що залишилася, «Лісабон» так і не створив нічого небезпечного. «Бамбук»  – чемпіон «ВСІМ Бізнес-ліги-2015».

Переможців та призерів нагородили кубком та грамотами. Отримали свої нагороди і кращі в індивідуальних номінаціях.

Кращий гравець турніру: – Кульбачний Денис («Бамбук»)

Кращий бомбардир турніру – Гарбар Максим («Інтерпродсервіс»)

Кращий воротар турніру – Данилюк Богдан («Гікон»)