ВСІМ Бізнес-ліга: 1/4 фіналу. Фаворити перемагають не завжди

0

У традиційному турнірі з міні-футбол «ВСІМ Бізнес-ліга» завершились матчі 1/4 фіналу. У всіх матчах команди показали неабияку волю до перемоги, цікавий та змістовний футбол.«Дантист» – «Rexsot» – 5:2

Голи: Кукурудза (1), Розуман (2), Терещенко (2) – Дзюбак (1). Третьяков (1)

Попередження: –

У першому матчі ігрового дня був зафіксований перший несподіваний результат. На поле вийшли дві рівні команди. Господарям характерна краща зіграність і порядок при обороні власних воріт. Гості мають у своєму складі кращих, за індивідуальними якостями, футболістів.

Розпочали команди дуже обережно. Вони рідко створювали небезпечні моменти і більше думали про захист. Одна із небагатьох атак «Дантиста» несподівано завершилась голом. Кукурудза, обігравши воротаря, далеко відпустив м’яч і, здавалось, втратить його. Та йому вдалося в останній момент нанести точний удар з гострого кута і відкрити рахунок в протистоянні. Забитий гол не спонукав жодну з команд до більш активних дій в атаці. Лише наприкінці тайму вони почали обмінюватися небезпечними моментами.

Після перерви краще заграли господарі і швидко втілили свою перевагу у забиті голи. Двічі поспіль відзначився Терещенко. Закріпити перевагу «Дантисту» вдалося завдяки точному удару Розумана, який після перерви був найактивнішим у складі своєї команди. Він же довів рахунок до непристойного, коли реалізував вихід віч-на-віч, перекинувши голкіпера. Лише після цього «проснувся» «Rexsot». Збільшивши натиск на захист суперника, вони двічі змушували воротаря виймати м’яч із сітки власних воріт. Спочатку Дзюбак чітко пробив після розіграшу кутового. Потім Третьяков завдав класного удару метрів з 12 і влучив точно у дев’ятку.

У підсумку «Дантист» стає першим півфіналістом. А «Rexsot» уже завтра розпочне боротьбу за 5-8 місця.«Лісабон» – «Фахівець» – 5:3

Голи: Малюта (1) Ісхаков (2). Тадля (1), Терлецький (1) – Семенюк (2). Атласюк (1)

Попередження: Малюта : Самучук

Вилучення: – : Самчук (друге попередження)

Найбільш емоційним видався другий матч дня. Господарі, яких глядачі вважали явним фаворитом, ще в першому таймі пропустили три гола без відповіді. Два з них були забиті після штрафних, яких у цьому матчі було чимало. Часто гравці грали відверто грубо та скаржилися на дії суперника чи арбітра. Та переміг сильніший.

Перші 15 хвилин суперники вивчали один одного. Більше контролював гру «Фахівець». У складі якого більше досвідчених та технічних гравців. Та порядок сьогодні вдруге бє клас. Відбиваючи удар із чужої половини поля, воротар гостей необачно зіграв за межами штрафної зони. Штрафний із 7 метрів чітко реалізував … . Через три хвилини рахунок подвоїв Терлецький , який реалізував 10-метровий. На 18-ій хвилині Ісхаков зробив рахунок розгромним. Четвертий гол міг забивати той же Терлецький. Але він схибив з 10-метрового.

Вже на першій хвилині другого тайму Ісхаков збільшив перевагу своєї команди. «Фахівець і не збирався здаватися. Два голи Семенюка відродили інтригу в матчі. Скорочувати відставання до мінімуму міг Сиворог. Та він з метра не влучив в пусті ворота. Не забиваєш ти… В наступній атаці знову забиває Лісабон. Малюта класно завершив стрімку контр-атаку своєї команди. Класний гол Атласюка метрів з 13 уже не вплинув на підсумковий результат. «Лісабон» у півфіналі. А «Фахівець», який вболівальники бачили одним з головних фаворитів на перемогу в турнірі, побореться лише за 5-8 місця. Першим їх суперником стане «Rexsoft».«Бамбук» – «Інтерпродсервіс» – 3:2

Голи: Кульбачий (2), Павліш (1) – Гарбар (1), Мавлукалов (1)

Попередження: Стеценко, Кульбачий : –

Лише одному фавориту з чотирьох пар стадії плей-офф вдалося підтвердити статус, який йому надали вболівальники. Та далася їм ця звитяга нелегко.

Більше володіли ініціативою господарі. Та забивати першими мали не вони. Гарбару лічених сантиметрів не вистачило, аби переправити м’яч у сітку воріт. Ще декілька атак гостей могли завершуватися голом. Ще більше їх було у кращого бомбардира «Бамбука» Кульбачого, який змарнував не один момент. В одному з них йому все таки вдалося відкрити рахунок. Сталося це в середині тайму. Здавалося, що це стане початком розгрому. На цьому турнірі «Бамбуку», як правило, потрібно було забити перший і тоді вже гра у них налагоджувалася. Та не цього разу. За хвилину до перерви Малукалову вдалося зрівняти рахунок.

Не пройшло і 10 секунд після відновлення гри, як «Бамбук» знову розпочинав з центра поля. Гарбар невідпорно пробив майже з середини майданчика. Після цього господарі заграли ще активніше і мали не одну можливість зрівняти рахунок. Щоразу на заваді їм ставав воротар гостей, який вкотре продемонстрував свої кращі якості. Не зміг врятувати він після удару Павліша із 6-метрової позначки. Через три хвилин відзначився активний Кульбачий. Цей гол і вивів господарів до наступної стадії. «Інтерпродсервіс», який усіма силами намагався відігратися, завтра стартуватиме у боротьбі за 5-8 місця.«Воля» – «Гікон» – 2:3

Голи: Муляр (1), Леонов (1) – Главацький (1), Сяньков (1), Шпаков (1)

Попередження: Леонов : –

В останньому матчі суботи несподівану перемогу здобув «Гікон», який не досить впевнено подолав групову стадію змагань. Суперник у нього був чи не найсильніший на турнірі. «Воля» у попередніх матчах продемонструвала яскраву гру і найкращу атаку на турнірі.

Фаворити першими і відзначилися. Багатоходівку партнерів вдало завершив Муляр. Буквально через три хвилини зрівняв рахунок Шпаков, який не змарнував відмінної передачі від Главацького. Виводити «Волю» вперед двічі міг Михальчук. Перший його вихід один на один з голкіпером парирував останній. Другий удар прийняла на себе стійка. У першому таймі обидві команди провели чимало класних атак, та більше не відзначалися. Найцікавіше вони залишили на другу половину гри.

Після перерви малюнок гри не змінився. Команди практично не затримувалися в центрі поля і відповідали атакою на атаку. Одну з них прекрасно завершив Леонов. Він пробив точно у девятку після того, як Муляр п’ятою відкотив йому м’яч під удар. Уже через хвилину рахунок знову став нічийний. Капітан «Гікона» Главацький, за яким не вслідкував Бармак, впіймав воротаря на протиході і пробив у ближній кут.  До фінального свистка залишалося 10 хвилин. І все йшло до того, що на шостій «ВСІМ Бізнес-лізі» вперше пробиватимуть післяматчеві пенальті. Цього чекали і вболівальники. Та змінив усе Сяньков. Гравець «Гікона» відібрав м’яч на своїй половині поля і помчав у атаку. Отримавши передачу від партнера, він відразу пробив у дальній кут. Воротар тут був безсилий. До закінчення гри залишалося менше двох хвилин. За цей час «Воля» створила декілька можливостей зрівняти рахунок. Найкраща була у Муляра. Та він влучив у стійку.Воротар “Інтерпродсервісу” часто рятував свою команду від голу.“Лісабон” і “Фахівець” в 14 забили найбільше.Розуман (у білій формі) відзначився двічі і допоміг своїй команді пройти в 12 фіналу.За мить Сяньков (у жовтій формі) заб’є вирішальний гол, який вивів “Гікон” до півфіналу.