Волочиський «Збруч» перемагає у битві лідерів

0

Шостий тур Прем’єр-ліги Хмельницької області з футболу подарував глядачам досить цікаві протистояння.

«Случ» – «Збруч» – 1:2

У центральному матчі всього першого кола зійшлися кращі команди минулого сезону кращим виявився діючий чемпіон. Боротьба у поєдинку була напруженою та рівною. Рівний рахунок тримався до 68 хвилини другого тайму. Він, напевне. Не задовольняв нікого. Успішнішими у своїх намаганнях виявилися гості. Які здобули надважливу перемогу. Старокостянтинівці не можуть перемогти «Збруч» в чемпіонаті вже другий рік поспіль. Щоб поборотися за чемпіонство «Случу» потрібно неабияк постаратися і надіятися на те, що їх принциповий суперник оступиться.«Поділля» – Дунаївці» – 1:0

Матч у Хмельницькому обіцяв бути цікавим тим, що у ньому зійшлися команди, які минулого сезону боролися за бронзові нагороди. Початок протистояння можна сміло віднести на користь хмельничан, які контролювали гру і рідко дозволяли суперникам щось створити біля своїх воріт. Активнісь в атаці в стартові хвилини принесла свій результат. Син головного тренера команди Федорко промчався правим флангом, обіграв двох захисників і зробив точний простріл на Бориса, яком залишалося не схибити з трьох метрів. Цей гол став єдиним у матчі. На заваді гравцям часто ставав каркас воріт, який приймав на себе удари футболістів. Більше не таланило «Поділлю», які створили більше моментів для того, аби відзначитися.

«Славута» – «Перлина Поділля» – 0:1

Ніяк не може перемогти «Славута». У цьому турі вона приймала дебютанта змагань із Білогір’я, яке вже здобуло декілька сенсаційних результатів і за грою та набраними очками цілком може поборотися за призову трійку. Черговий крок до цього амбітна і молода команда зробила в Славуті, де здобули мінімальну перемогу проти завжди сильної у рідних стінах команди