Віктор Мглинець: «У нас завдання – досягнути результату»

0

 Хмельницький «Спортлідер+» зумів переграти івано-франківський «Ураган» у першому півфінальному матчі. Хмельничани могли розраховувати і на більшу кількість голів, проте підвела реалізація.

– Багато чого залежить від суперника і до того ж у нас були проблеми зі складом, – пояснює головний тренер «Спортлідера+» Віктор Мглинець. – Фетько пропускав матч, ще не зовсім здоровий Доманський. Тому перша четвірка була у «розібраному» стані. Якщо ми, зазвичай, акцентуємо увагу на першій четвірці, адже вона веде гру, то сьогодні це не так. Але ми ж грали у неповному складі. Не було контролю м’яча, який необхідний, молодь, на жаль, дуже повільно дорослішає – грають зі своїми ровесниками, а у них трясуться ноги. У такому випадку важко чогось вимагати, говорити про якісь голи чи зупинку м’яча. Ми, знаючи свої проблеми, свідомо віддали ініціативу і надіялися, що на контратаці заб’ємо гол. Так воно і вийшло. Могли і більше забити, моменти були. Що стосується загальної картини, то у нас завдання – це досягнути результату, а видовищність ми демонстрували в інших матчах. В плей-офф на перший план виходить результат. Під нього ми і вибудовуємо гру та тактику.

– Дмитро Мартинюк отримав ігровий час через проблеми зі складом чи він добре проявив себе у матчі за дубль?
– Перш за все тому, що він трішки додав і я йому довіряю. І те, що він у «Спортлідері-2» є лідером також показник для мене. Я ще до матчу сказав йому, що він гратиме. Але і проблеми зі складом вимусили випустити його на майданчик. Хоча, я рахую, він достатньо непогано зіграв, нічого не зіпсував і я задоволений його грою. Завдання було досягнути результату і це ми зробили. Зараз найголовніше, щоб команда відновилася, адже лавка у нас коротка. Що стосується Івано-Франківська, у них хороша молодь, повний склад, можна часто проводити заміни і прискорювати гру, пресингувати. Нам у цьому плані було складніше. Тому саме головне для нас – це відновитися до завтрашньої гри.

– Два дні, два матчі – це складно для команди?
– Звичайно. Ми в такому режимі ніколи не грали. То у нас по три тижні перерви, а зараз ось такі матчі. Хоча би через день. Можливо, тоді було би простіше. Хоча скрізь так грають. Але складно тому, що не було такого циклу раніше. Якби ми так грали протягом сезону і втягнулися у такий графік… Та й ми звикли у неділю відпочивати – це також накладає свій відбиток. Але будемо готуватися, надіятися на краще і боротися за результат.

25 Квітня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів