Успішні виступи хмельницьких спортсменів: рекорди, перемоги, медалі

0

У неділю, 12 липня, завершився чемпіонат Європи серед з легкої атлетики серед молоді, де виступало 5 спортсменів з Хмельниччини. Лише одній вдалося здобути нагороду.

До активу подолян можна віднести і третє місце Вікторії Калюжної з Дніпропетровська, яку тренує Володимир Ліщук з Полонного. Його підопічна встановила рекорд України серед спортсменів до 23 років. Вона пробігла 5000 метрів за 15 хвилин 38 секунд.

На аналогічні дистанції особистий рекорд встановив Микола Нижник із Старокостянтинова. Та це не допомогло йому піднятися на п’єдестал. Інші спортсмени показади не такі високі результати. Очікували медального виступу від Хмельничанки Марини Бех, яка в кваліфікації показала третій результат. У фіналі їй вдалося стати лише шостою в секторі стрибків у довжину.

Футболістки із Кам’нець-Подільського району тріумфували на Всеукраїнському кубку «Золотий колос України», який проходив у Скадовську. Дівчатка, яким всього по 12-13 років, перед цим перемогли на чемпіонаті Хмельниччини і захищали честь області.  У підсумку «Колос», який сформований із спортсменок з Нігина та Слобідки Рихтівської, привіз додому почесний трофей.

У чемпіонаті України з більярду, який проходив у Хмельницькому, юні хмельничани завоювали відразу 8 нагород. Олександр Гара отримав одну срібну та дві бронзові нагороди. Дмитру Голоднюку дісталося два срібла і ще одна бронза. По разу третіми ставали Костянтин Біленький і Олександр Ярмолюк.

Хмельницькі тенісисти були не досить «гостинними» на домашньому турнірі «Зірки Поділля», де змагалися діти до 14 років. Анніта Сандігева та Іван Сідляренко перемогли у віковій категорії до 12 років. Серед 14-річних кращими стали Сергій Антонюк та Яна Заремба. Перемогли хмельничани і в парних змаганнях.

На стрітбольному турнірі «Illichivskе Streetball Cup» перемогти хмельничанам не вдалося. Усі призи тут дісталися гостям із Вінниці. «Друзі Михалича» забрали додому усі командні та особисті нагороди. Подоляни втішилися лише другим та третім місцями, які здобули каянецьке «Ді Ді Бао» та хмельницькі «Чорні пантери».