У травні хмельничанам слід очікувати перевірок транспорту

0

У Хмельницькому в період травневих свят інспектори ДАІ працюватимуть у режимі проведення посилених заходів безпеки. У місцях, де відбуватимуться масові заходи, хмельничан просять обмежити рух та з розумінням поставитись до перевірок автотранспорту.

“До відзначення Дня пам’яті й примирення та Дня перемоги, 8 і 9 травня у Хмельницькому буде проведено низку заходів. У зв’язку з цим Державтоінспекція попереджає водіїв та інших учасників дорожнього руху, щоб вони обмежили рух в місцях їх проведення. Йдеться про місця покладання квітів: біля Вічного вогню, Меморіалу слави і військового кладовища по вулиці Кам’янецькій”, – повідомив заступник начальника Державтоінспекції міста підполковник Валерій Вовчемис.

За його словами, у зв’язку з попередженням терористичних заходів працівники ДАІ проводитимуть огляди транспортних засобів на предмет виявлення зброї чи вибухових пристроїв. Водіїв, яких зупинятимуть інспектори, просять з розумінням ставитись до таких перевірок.

Правоохоронці скерують максимальні зусилля на забезпечення охорони громадського порядку й безпеки громадян, аби не допустити надзвичайних ситуацій. До несення служби будуть залучені практично всі працівники міліції та службові автомобілі.

30 Квітня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів