У Прикордонній академії вперше відбудуться вибори ректора

0

На посаду претендують два кандидати — чинний т. в. о. ректора академії полковник Олег Шинкарук і полковник Олександр Андрощук.
Вибори ректора академії пройдуть в четвер, 23 квітня, шляхом таємного голосування. Очільника академії обиратимуть на термін 5 років. У виборах візьмуть участь весь науково-педагогічний склад, виборні представники від інших структурних підрозділів і частина курсантів та студентів.
Сьогодні на загальних зборах колективу академії обидва кандидати оприлюднили свої програми. Військові обіцяють підвищувати рівень якості освіти в академії, забезпечити прозорість діяльності ректорату і просувати академію у напрямку кращих зразків європейських освітніх і наукових центрів.
На посаду ректора балотувався ще й третій кандидат — полковник Олена Волобуєва, але сьогодні вона зняла свою кандидатуру.
“Наша програма повністю співпала з програмою полковника Шинкарука. Основним завданням обох програм стало формування нового прикордонника, який гідно представлятиме Україну під час виконання службових завдань, – заявила Олена Волобуєва. – Тому сьогодні я знімаю свою кандидатуру на посаду ректора і не буду брати участь у виборах”.

Полковник Олена Волобуєва зняла свою кандидатуру на посаду ректора

 

 

 

21 Квітня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів