У мистецькому тролейбусі хмельничани пили вино та співали пісні «Мотор’ролли»

0

У день презентації перевтіленого транспорту,  у салоні хмельничан пригощали соком, вином і тортом, а музичний супровід створював соліст гурту «Мотор’ролла» Сергій Присяжний. Окрім цього, серед пасажирів було багато творчої молоді, хлопці читали власні поезії та співали гуртом з усіма присутніми. 

Пасажирів у перший день руху тролейбуса вирішили не обілечувати. Однак, символічну плату можна було залишити. За словами організаторів, гроші підуть на лікування товариша, який знаходиться у військовому шпиталі. 

Загалом, головну ідею організатори та художники вбачали у популяризації екологічного транспорту у Хмельницькому. Окрім цього, зіграло бажання залучити до користування тролейбусом молодь міста. Розмалювали транспорт за спонсорські кошти.

– Сьогодні ми презентуємо наш витвір – мистецький тролейбус, який ми зробили для того, аби популяризувати тролейбус як екотранспорт і заохотити молодь ним користуватись, – розповідає організатор фестивалю «Республіка» Андрій Зоін. – Малюнок є всередині, ззовні, також там поставили GPS навігатор і є wi fi.

Розмалювати тролейбус взявся художник Михайло Коробков. Зізнається, що на роботу пішло близько десяти днів і майже 50 балончиків фарби. Було складно, зокрема те, що працював у закритому приміщенні, та й малювати на транспорті раніше не доводилось.

– Була ідея зробити щось незвичайне на звичному. Всі звикли, що громадський транспорт завжди однаковий, сірий. У Хмельницькому я провів зиму і зрозумів, що треба зробити щось яскраве, таке, щоб викликати у людей певні емоції.

Директор комунального підприємства «Електротранс» Віктор Паламарчук зізнається, що ідею прийняли охоче. Адже, більша частина транспорту у тролейбусному парку виглядає неестетично. За його підрахунками, на звичайну покраску транспорту підприємство мало б витратити близько 3, 5 – 4 тисяч гривень.

– Цьому тролейбусу 25 років. Він проходив середній ремонт – мінялися вузли, агрегати і люди запропонували його розкрасити. Такий вигляд омолодив його і я думаю, що він максимально буде приваблювати пасажирів, – зазначає Віктор Паламарчук і додає:

– Я думаю, що це не остання ластівка на нашому підприємстві. Ще будуть звертатись до нас люди з пропозиціями, аби прикрасити тролейбуси. І ми в жодному разі не будемо перечити і ми готові до будь-якої співпраці.

Читайте також

Травень 15, 2015 |
Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів