У хмельницьких автобусах видають старі квитки, хоч ціна на проїзд вже 2 місяці як зросла

0

 Нагадаємо, з 28 лютого проїзд у маршрутках та автобусах міста зріс на 50 копійок.

В маршрутках проїзні талончики водії не видають, а в автобусах їх повинен давати контролер. Пройшло уже два місяці з того часу, хмельничани оплачують проїзд за новими тарифами, однак в більшості автобусах квитки й досі видають із зазначеною ціною 2,50 гривень, а інколи – 2 гривні.

Відповідно до пункту 3.1.14. Умов конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, затверджених рішенням виконавчого комітету від 26.01.2012 року № 71 перевізник зобов’язаний забезпечувати поточний продаж квитків. Тому квитки в автобусах таки мають видавати пасажирам.

Щодня автобусний маршрут №51 обслуговує 6-6,5 тисяч хмельничан, в місяць ця кількість близько 180-195 тисяч. Маршрутом №21 користується 5,2-6 тисяч пасажирів в день, в місяць – близько 109,2-126 тисяч.

На інформаційний запит журналіста «ВСІМ» в управлінні транспорту і зв’язку Хмельницької міської ради конкретної відповіді не дали.

«В зв’язку з критичною ситуацією стрімкого та непередбачуваного зростання вартості пального та запасних матеріалів, яка могла спричинити зупинку громадського транспорту та викликати масове невдоволення серед мешканців міста, в тому числі порушення нормального циклу їх життя 26.02.2015 року виконавчим комітетом Хмельницької міської ради прийнято рішення № 147 «Про встановлення тарифів на транспортні послуги по перевезенню пасажирів в місті Хмельницькому у міському пасажирському транспорті загального користування». На підставі даного рішення Хмельницьким комунальним підприємством «Електротранс», яке обслуговує автобусний маршрут № 51 «Завод «Катіон»– Ракове» та фізичним підприємцем Мішиним О.В. підготовлені накази по кожному з підприємств «Про переоцінку разових проїзних квитків на автобусних маршрутах».

Але як зясувалося, проїзні квитки на автобусні маршрути загального користування замовляються та виготовляються в великих об’ємах з урахуванням на ½(півроку) року роботи. Тому нові квитки вартістю 3 гривні слід очікувати влітку.

Якщо у вас виникають питання щодо роботи транспорту у місті, Ви можете звернутися у Хмельницьке комунальне підприємство «Електротранс», що по вулиці Тернопільській, 15/2 (тел.2-21-45) або до приватного підприємця та перевізника Мішина О.В. за адресою Інститутська, 6 (тел. 050-376-49-90)

25 Квітня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів