У Хмельницькому збирають літературу для української армії

0

У Хмельницькому триває всеукраїнська акція “Бібліотека українського воїна”. Хмельничани мають можливість поділитися із військовими книгами своїх улюблених письменників та поетів.
Таким чином, організатори акції хочуть посприяти морально-психологічному забезпеченню бойової і мобілізаційної готовності військ, патріотичному вихованню у Збройних Силах України, підвищити освітній рівень військовослужбовців та допомогти в організації їхнього дозвілля.
Хмельничан просять приносити вітчизняну та світову літературу українською мовою, науково-популярні видання з історії Української держави, її культури та збройних сил.
“Це всеукраїнська акція. Хмельницька обласна універсальна наукова бібліотека імені М. Островського вибрана тим місцем, куди потрібно приносити книги. Ми спілкуватимемося із військовими та з’ясовуватимемо, кому найнеобхідніше потрібно допомогти книгами. Звертаємося до бібліотек, громадських організацій, установ, закладів культури, освіти і до кожного та просимо поділитися із військовими книгами”, – каже директор Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки імені М. Островського Надія Синиця.
Книги можна приносити до Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки імені М. Островського з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 19:00 та у неділю з 10:00 до 18:00. Адреса: м. Хмельницький, вулиця Героїв Майдану (Театральна), 28. Телефон для довідок: (0382)-79-44-92 та (0382)-65-80-84.

Нагадаємо, подібні акції проводили працівники Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи та Кам’янець-Подільської центральної районної бібліотеки.

Хмельничани мають можливість поділитися із військовими книгами своїх улюблених письменників та поетів.

24 Квітня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів