У Хмельницькому затримані зловмисники, які пограбували 17-річного юнака

0

Потерпілий разом з товаришем пізнього вечора поверталися додому.  Хлопці викликали таксі, поки чекали, до них підійшов один із підозрюваних і зав’язав розмову. Побачивши в руках потерпілого планшет, непомітно написав смс про це своєму спільнику. За декілька хвилин спільник був на місці.

«Не підозрюючи про те, що готується пограбування, хлопці запропонували підвезти нових знайомих. Власник планшету вийшов у районі залізничного вокзалу. За ним вийшли підозрювані і на відстані стежили за хлопцем. У дворі будинку, поки один стояв «на варті», його спільник швидко наздогнав потерпілого та вихопив у нього з рук планшет. Того ж дня зловмисники здали гаджет в ломбард за 1100 гривень, хоча його реальна вартість — близько 3 тисяч», – повідомляє прес-служба УМВС у Хмельницькій області.

Грабіжниками виявилися  двоє 22-річних місцевих жителів, один із них раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності.

«Бажаючи пом’якшити свою відповідальність, молодики викупили планшет і повернули його власнику. Але їм таки доведеться відповідати перед законом згідно ч. 2 ст. 186 «Грабіж» Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 4 до 6 років», – йдеться у повідомленні.

30 Квітня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів