У Хмельницькому з 1 березня на 50 копійок подорожчає проїзд у маршрутках

0

 Виконавчий комітет Хмельницької міської ради сьогодні, 29 лютого, прийняв рішення про збільшення вартості проїзду у маршрутках. З 1 березня доведеться готувати копійки: новий-старий тариф – 3,50 гривні. За словами міського голови, ситуація з перевезеннями у місті – справжній бардак, від якого страждають пасажири. І винні в тому всі. Однак підвищення вартості проїзду – насправді виправдано.

«Двоє людей гралися в політику і наробили «дєлов». Півроку ми товчемо воду у ступі. Повірте, ми ту калькуляцію тарифу вивчили, як ніколи раніше її ніхто не вивчав. Три гривні – насправді збитковий тариф», – сказав Олександр Симчишин.

За словами перевізників, вони змушені працювати у збиток, адже середня собівартість проїзду – 4,09 гривні. Півроку на збитковому тарифі вони змушені були «виживати» завдяки популярним маршрутам та економії на нових деталях. Тариф 3,50 гривні – це лише повернення попередньої вартості, але не остаточна ціна.

Перевізники нарікають, що змушені працювати у збиток

Представники громадськості, присутні на засіданні, не погоджувались з підвищенням вартості проїзду, оскільки пасажирів не влаштовує якість і комфорт перевезень. Виникали у хмельничан і запитання щодо безквиткового проїзду і безпеки руху.

Як зауважив Олександр Симчишин, ці вимоги прописані у договорах з перевізниками. У 2017 році запланована транспортна реформа у Хмельницькому, буде створено робочу групу у складі перевізників, громадських активістів і влади, яка розроблятиме «правила гри». Головна мета – відхід від малогабаритного транспорту в центрі міста.

Читайте також

Лютий 29, 2016 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів