У Хмельницькому визначили силачів, які краще від інших піднімають гирі

0

24 квітня в Національній академії Державної прикордонної служби України відбувся чемпіонат з гирьового спорту. 82 спортсмени із різних областей приїхали до Хмельницького на представницькі змагання. Про їх статусність свідчать високі результати прикордонників.

– Перш, ніж прибути до Хмельницького, спортсмени змагалися у своїх військових частинах. Хороша спортивна майстерність і хороші результати свідчать про те, що відбір на місцях проводився ретельний, – повідомляє начальник кафедри особистої безпеки академії полковник Олег Фігура.В особистому заліку спортсмени, що піднімали 32-кілограмову гирю, змагалися в семи вагових категоріях. Перемогу святкували як офіцери, так і прості солдати.

До 60 кілограм – капітан Максим Вичавка

До 65 кілограм – сержант Валентин Житар

До 70 кілограм – солдат Василь Потокій

До 75 кілограм – Василь Трачук

До 80 кілограм – підполковник Олег Рибак

До 90 кілограм – солдат Євген Швачко

Більше 90 кілограм – солдат Василь Середюк

Спортсмени, що тягали 24-кілограмові гирі, були розподілені на дві вагові категорії.

До 70 кілограм – сержант Микола Боговик

Віл 75 кілограм – солдат Максим ОлійникВ командній першості перше місце посіли спортсмени із Західного регіонального управління. Другими стали гирьовики з Північного регіонального управління. Третя сходинка п’єдесталу дісталась Південному регіональному управлінню. Серед прикордонних загонів першість завоювали Чопський та Херсонський, друге ОКПП «Київ» та Луцький загін, третє – Кінологічний навчальний центр та Чернігівський прикордонний загін.

 

24 Квітня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів