У Хмельницькому вшанували ветеранів Другої світової війни та учасників АТО

0

На заході зібрались не лише ветерани Другої світової війни, яких у Хмельницькому залишилось трохи більше 40 осіб. Також були присутні ветерани Збройних Сил України, прикордонники, співробітники Міністерства внутрішніх справ, інших силових структур та учасники антитерористичної операції. Усього було понад 300 учасників.

– Сьогодні всі покоління зібрались на цій зустрічі. Ми маємо можливість вклонитись низько нашим ветеранам, захисникам Вітчизни, які не тільки здобули перемогу українському народу, але я врятували Європу, – розповідає голова обласного форуму лідерів Хмельницької обласної профспілки працівників в соціальній сфері України Олександр Дзюзік. – Ще ми кланяємось за те, що в ході військово-патріотичної роботи вони виховали покоління, яке сьогодні достойне традиціям наших дідів, прадідів, батьків. Всі покоління сьогодні кажуть лиш одне – ми готові забезпечити мир, ми готові робити все, щоб Україна була незалежною, щасливою.  

Хмельничанка Євгенія Яківна, Валентина та Лідія Яківна

– Це свято, це історія. Кожен повинен його святкувати так, як хоче –  хто з таким прапором, хто з іншим або ж з квітами. Я взагалі вважаю, що це найкраще свято, яке може бути. В цей день завжди Бог давав хорошу погоду. Не пам’ятаю, щоб цього дня був дощ, – каже хмельничанка Євгенія Яківна. 

Для присутніх у філармонії відбувся концерт, де для присутніх виступали славнозвісні «Козаки Поділля». Опісля ветеранів Другої світової війни, учасників бойових дій та АТО нагороджували пам’ятними медаллями «Захисник Вітчизни».

5 Травня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів