У Хмельницькому волонтери об’єдналися й створили фонд «Подих надії нації»

0

«Повір у себе і у тебе інші повірять» – саме такої думки притримується незалежний волонтер, а нині голова правління фонду «Подих надії нації» Тетяна Юзепчук. Дівчина впевнена, що в цей нелегкий для країни час не потрібно опускати руки, а навпаки, робити все для того, аби війна на Сході скоріше закінчилася. Для цього потрібно всім разом допомагати тим хлопцям, які зараз там перебувають.    Днями вона 11-й раз повернулася з волонтерської поїздки на Схід.

-Весь цей час, поки триває неспокій на Сході, ми допомагали нашим військовим в зоні АТО, й на цьому не зупинимося, а навпаки, об’єднаємо наші зусилля, аби нашої допомоги стало ще більше, – каже Тетяна Юзепчук. – Наш фонд дасть ще більшу та кращу координацію дій роботи волонтерів, а це впливатиме на ще кращу допомогу нашим бійцям на Сході. Хоча не можу сказати, що й до створення фонду ми працювали менш ефективно, ніж будемо працювати всі разом.  Але так як висвітлювали час від часу того чи  іншого волонтера, тепер ми будемо висвітлювати всю загальну роботу,  буде показуватися результат всієї команди.  

Як розповів заступник голови фонду Віктор Данилевський, передусім, пріоритет у допомозі на даний момент буде надаватися бійцям АТО в самих гарячих точках, куди волонтери не завжди мають змогу добратися та довезти таку необхідну допомогу.

-На даний час в нас дуже скрутна ситуація є на Сході України, – каже Віктор Данилевський. – На сьогоднішній день в нас йде війна, і всі ми об’єднані й націлені на те,  щоб вона найскоріше закінчилася з якнайменшими втратами. Тому першочергова допомога буде військовим, але якщо виникнуть такі моменти, що буде вкрай необхідно допомогти наприклад дитині, де є загроза життю чи здоров’ю, тоді вже будемо приймати рішення колегіально.

9-го травня Віктор Данилевський знову вирушає боронити країну від агресора на Схід.

-Волонтерською діяльністю будуть займатися волонтери, які на сьогоднішній день будуть знаходитися тут. Люди вже знають цих волонтерів, знають, що вони зробили і що продовжують робити.

Реквізити фонду:

р/р 26002052416371 в ПАТ «ПриватБанк», МФО 315405, отримувач БФ «Подих надії нації», ЄДРПОУ/ДРФО 39652366. Призначення: благодійна допомога.

5 Травня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів