У Хмельницькому проводи зими розпочались з велопробігу

0

Зимовий пробіг любителі двоколісного влаштували на центральних вулицях Хмельницького. Велосипедисти знову нагадали містянам про екологічно чистий вид транспорту. З метою пропаганди здорового способу життя в заїзді взяли участь близько 30 активних хмельничан.

Хмельничанка Катерина катається на двоколісному вже понад 3 роки. Велосипед для дівчини – це не лише користь для здоров’я, а і економія часу. 

– Я постійно беру участь у різних велопарадах, які організовує велоспільнота міста. Це моє захоплення, адже коли ти їдеш на роботу або по справах, не треба витрачати час, сидячи в маршрутці чи автомобілі. Ти їдеш на велосипеді, дихаєш свіжим повітрям і насолоджуєшся поїздкою, – розповідає Катерина.

Хмельничанин Ярослав бере участь у велопробігах ще з 2012 року. Хлопець не пропускає можливості зустрітись та покататись з однодумцями, які, як і він, полюблять велоспорт.

– Від самого початку, як тільки все це організувалось у нас в місті, я є активним учасником велопробігів. Велосипед для мене – найпрактичніший транспорт, на ньому краще всього їздити, – зізнається Ярослав.

Хмельничанка Катерина з сином Романом задля безпеки катаються здебільшого влітку. Для них це перша поїздка після зими. 

– Все літо, весну та осінь, коли тепло ми катаємося. Беремо з собою чоловіка, сестру, друзів, щоб було веселіше. Велосипед це наше сімейне захоплення, синочок вже тиждень чекав, коли виїдемо кататися, – каже Катерина.

На велосипеді вміють не тільки їздити, але й стрибати

Для хмельничанина Віталія велосипед – невід’ємна частина життя

Читайте також

Лютий 27, 2016 |
Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів