У Хмельницькому для соціально незахищених дітей актори зіграли дві вистави

0

Театральне диво подарували тим, кому воно найбільше потрібне.  Вистави для соціально незахищених дітей у театрі були благодійними. Перед переглядом малеча отримувала солодкі подарунки від улюблених казкових героїв.

Організацію дітей взяло на себе управлінням праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради та спонсори. Так, на виставу «Пригоди Буратіно» прийшло понад 350 дітей, серед них були з інтернату села Вовковиці та соціально незахищені діти зі Старокостянова та Ізяслава. Запросили також на виставу «Велике жабеня» 150 дітей з сімей учасників АТО та сімей загиблих, а також дітей зі школи – інтернат села Соколівка Ярмолинецького району, Хмельницької області. А ще було багато діток з міста Хмельницького.

-Не зважаючи на час та ситуацію в країні, ми повинні пам’ятати про дітей, дарувати їм радість, адже вони наше майбутнє, – розповіла т.в.о. директора театру Старицького Галина Шпулак.

Завдячуючи спонсорській допомозі – 1 червня 2015 року Хмельницький театр імені Старицького створив справжнє свято дитинства, на якому, разом з улюбленими героями усі діти потрапили в казку, принаймні на час показаних вистав.

Червень 2, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів