У Хмельницькій прикордонній академії працівники та студенти вперше самостійно обиратимуть ректора

0

У Хмельницькій Національній академії Державної
прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького готуються до виборів ректора. Така процедура обрання керівника вищого навчального закладу відбудеться вперше. Раніше ректора затверджували у головному управлінні Державної прикордонної служби України. Такі зміни в законі «Про вищу освіту» вступили в дію з 6 вересня 2014 року.

Свої кандидатури на посаду ректора подали троє: Олег Шинкарук, який на сьогодні є виконуючим обов’язки ректора академії; Олександр Андрощук та Олена Волобуєва.  Усі кандидати є працівниками прикордонної академії. Але голосуватимуть на виборах лише за двох кандидатів.

– Мої погляди, щодо розвитку прикордонної академії, повністю спіпадають із програмою діючого керівника – Олега Шинкарука. Тому я вирішила зняти свою кандидатуру і сьогодні напишу відповідну заяву, – говорить Олена Волобуєва.

Право голосу на виборах отримали 358 виборців. Серед них 279 працюють у навчальному закладі. Ще 25 представляють інші структурні підрозділи. 54 – курсанти та студенти. Усі вони зможуть віддати свій голос 23 квітня з 9.00 до 15.00 години. Голосування буде таємним. 

21 Квітня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів