Туристичний сезон у Кам’янці: електромобілі, солодка фортеця і… “бульки”

0

Кам’янець-Подільський запрошує до себе гостей: 25-26 квітня там відкривається туристичний сезон. На тих, хто вирушить туди на вихідні, чекає безліч цікавинок і сюрпризів. Вперше екскурсію Кам’янцем-Подільським можна провести, подорожуючи електромобілем, а Старе місто цьогоріч стане майданчиком для презентації історичних і культурних перлин, що зростали протягом віків в одному місті України: “квітці на камені”.

Спеціально до відкриття туристичного сезону юні кам’янчани змайструють Нову фортецю із солодкої здоби, щоб сказати усім: дітям потрібен мир! Нова солодка фортеця зможе потрапити на стіл кожного, хто прийде на свято, і обов’язково поїде до наших мужніх воїнів-захисників.

Окрім того, поблизу міської ратуші з’явився новий арт-об’єкт: викладачі та вихованці художніх шкіл розмалювали обмежувачі руху.

“Сьогодні “бульки” (я їх так собі називала) стали живими: на кожній з’явився куточок нашого міста із вулицями, ліхтарями, фортецею, каретою, сонцем. Ескізи попередньо обговорили із керівництвом міста”, – написала на своїй сторінці у Фейсбук директор департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради Альона Кузема.

У Кам’янці-Подільському їздитимуть електромобілі.

Доторкнутися до історії різних віків, відчути себе героєм усіх епох, скуштувати страви, виготовити сувеніри, послухати поезію і прозу, заспівати пісню чи виконати танець тих народів, які проживали в місті, пропонується в Програмі офіційного відкриття туристичного сезону-2015.

24 Квітня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів