Туристи наповнили бюджети Хмельниччини на 65 тисяч гривень

0

З початку року місцеві бюджети Хмельниччини отримали 65,8 тисячі гривень туристичного збору. Як повідомляють в управлінні оподаткування юридичних осіб Державної фіскальної служби Хмельницької області, порівняно із таким же періодом минулого року темпи росту забезпечено на рівні 113 відсотків.

«Зростання туристичних надходжень пов’язано із пожвавленням потоку мандрівників до подільського краю та їх поселенням у готелях, кемпінгах, приватних апартаментах тощо. Загалом на Хмельниччині з відпочивальників відраховують 1 відсоток від вартості проживання. На сьогодні зареєстровано майже сто суб’єктів господарювання, що надають туристичні послуги і сплачують відповідний збір», – інформують у фіскальній службі.

Найбільше приваблює мандрівників Кам’янець-Подільський: за даними податківців, місто у сумарному підсумку додає до місцевої казни майже половину усіх туристичних надходжень. На другому місці – Хмельницький, наповнюється місцева скарбниця за рахунок туризму також у Летичеві, Городку, Славуті.
 

28 Квітня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів