Тренер «Урагану»: «Спортлідер+» можна і треба проходити»

0

Хмельницький «Спортлідер+» завдав двох болючих поразок івано-франківському «Урагану». Особливо важким для прикарпатців був другий матч – «ураганівці» зазнали розгромної поразки та ще й травмувався один із провідних гравців – Юліан Горбатий.
– Юліан живий-здоровий, – розповідає головний тренер івано-франківського «Урагану» Іван Скіцко. – Це саме головне. Самі бачили, що сталося. Але зробили рентген і все добре.
– Чому команда провела два зовсім різні тайми?
– Можливо, на гру нашої команди вплинула травма Юліана. Це один із моментів. Але, я рахую, що самий головний момент, який вплинув, – це необдумані рішення, особливо Микулюка. Пам’ятаємо момент чотири проти трьох. Ми наголошували не чіпати футболістів, а він заробляє шостий фол. Це просто неадекватне рішення з його сторони. Це був ключовий момент, коли нам забили третій м’яч. Потім ми розкрилися, але Біров допустив грубу помилку і пропустив ще один гол. По сутті, тоді гра уже була зроблена.
Скажу так, нічого страшного ще не сталося. 2:0 веде «Спортлідер+». Він вдома використав свій майданчик. Тепер їдемо в Івано-Франківськ. Повірте мені, ми обіцяємо гарно прийняти суперника. Я вірю, що наша команда вибереться з психологічної ями і перемога буде за нами.
– Все ж таки, для «Урагана» півфінал – стеля?
– Яка стеля? Видно, що дві команди – рівні. Просто «Спортлідер+» використав свої нагоди, а ми – ні. Ось і весь футбол. При всій повазі, але цю команду можна і треба проходити. Так, команда – хороша. Але це два рівних суперника. Десь нам не вистачило досвіду. Досвідчена команда за рахунку 2:2 при грі чотири на три вирішує ці питання, але ми цього не зробили. Це не стеля. І ще раз кажу, нічого взагалі навіть не втрачено. У нас є шанс вийти до фіналу. Ми повністю налаштовані позитивно.
 

26 Квітня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів