То вже якась традиція: дев’ять голів у матчі за участю хмельничан

0

Свій поєдинок хмельницький «Спортлідер+» проводив на виїзді. У Кривому Розі хмельничани грали проти «Привата», який після двох турів мав у турнірній таблиці на одне очко більше, ніж у «Спортлідера+». Тому саме господарі виходили на матч у статусі фаворита. Утім, сама гра розставила все на свої місця.

Вже на третій хвилині матчу Дмитро Михайленко відкрив рахунок у грі. Ще через дві триходівка Шеремета-Мартинюк-Педяш завершилася другим голом у ворота «Привата». Криворізька команда намагалася відігратися, але відмінно в воротах діяв Богдан Тимощук. Хмельничани ж, зробивши перевагу в два голи, здебільшого грали на контратаках. І в середин першого тайму повинні були двічі забивати. Але м’яч, після удару Дмитра Михайленка, влучив у стійку воріт «Привату», а потім, коли мав забивати Дмитро Калуков, господарів врятувала поперечина.

Та на 14 хвилині Руслан Шеремета заробив пенальті й Олександр Педяш оформив дубль у матчі. На цьому хмельничани не заспокоїлися. На 17 хвилині у воротах «Привата» «розписався» Валерій Власович, який замкнув передачу Михайленка, а за 10 секунд до перерви Власович відав гольовий пас Дмитру Калукову. Отож, 0:5 і команди пішли на відпочинок.

У другому таймі на 31 хвилині Олександр Педяш та Дмитро Михаленко зробили рахунок до непристойного.  І лише на 35 хвилині матчу «Привату» вдалося забити хоча б гол престижу. Але він не став останній в грі. Ще один м’яч глядачі побачили. Щоправда, знову в ворота криворізького клубу. Автором восьмого голу став Дмитро Калуков.

Отож, хмельницький «Спортлідер+» переміг з рахунком 8:1. А цей матч став вже третім поспіль, коли у поєдинках за участю хмельничан, глядачі стають свідками дев’яти забитих голів. У першому турі – «Ураган»-«Спортлідер+» – 3:6, у другому турі – «Спортлідер+» – «Енергія»-4:5. І ось сьогодні – «Приват»-«Спортлідер+» – 1:8. Це вже якась традиція…

Ну, а свій наступний матч «Спортлідер+» проведе в Хмельницькому. 26 вересня в гості до хмельничан завітає «ЛТК-Інбев-НПУ» – команда, яка представляє Луганськ, Київ та Житомир.