«Стіляга-party» у підлітковому клубі

0

Читач написав на сайт:

Стиляги – веселі, безтурботні та елегантні… Їхній образ манить юнаків та дівчат навіть задовго після того, коли це було в тренді. Вечірку в стилі стиляг організувала відвідувачка підліткового клубу ХБФ «Хесед Бешт» Марія Розенбліт у рамках розширення повноважень наших юних клієнтів у підготовці до активної участі в житті общини.

Підлітковий клуб поступово змінює своє обличчя, оскільки діти мають здатність виростати. Майже рік тому, коли тут було зроблено ребрендінґ та взято курс на виховання мадріхів для общини усім учасникам оголосили новину: «В майбутньому ви станете активною спільнотою общини й самі будете організовувати та проводити заходи». Тоді дітлахи посміялися, але минув час і зроблені кроки дали результат. Більшість тодішніх учасників досягли не лише відповідного віку, коли не страшно братися за серйозні справи, але й набралися розуму, навичок, хисту та бажання для цього. Також вихованню молоді посприяла підлітковою організацією «AJT» та методичні поради її куратора – Алли Магас. Саме її візит до Хмельницького в березні 2015 року став остаточним стимулятором нашої молоді кидати ігри та починати активно діяти для власного розвитку та користі оточуючих. Адже надання широких можливостей самореалізації нашим дітям – перспективна задача працівників Фонду.

Марія Розенбліт завжди була активісткою та непосидючою вихованкою підліткового клубу. У Общинному Центрі «Тхія» вона бере участь у міжнародному проекті знайомства з єврейськими підлітками з США (JCC на Лонг-Айленді), веде групу хіп-хопу для однолітків та відвідує студію зображальних мистецтв. Взимку вона відвідала підлітковий табір «Скольмо», організований МОО «Джойнт», що лише зміцнило настрої дівчини на активну общинну позицію. Зрештою, все це вилилося у «Стіляга-party» – вечірці для друзів з підліткового клубу, що мала порадувати наприкінці навчального року втомлених постійними уроками школярів.

Оскільки ОЦ «Тхія» працює для всієї громадськості міста, то члени клубу цілком могли привести з собою бажаючих друзів. Аби лише всі дотримувалися дрес-коду: кеди, картаті сорочки, краватки для хлопців та пов’язки для дівчат. У програмі заходу крився небувалий сюрприз, який би не відбувся без участі самих дітей. Одвічну проблему з організацією дискотеки, коли хтось соромиться, а хтось не хоче (головний біль будь-кого з організаторів дитячих свят) вдалося перемогти, використавши новітні технології. Добірка відео з Інтернету з теми «Just Dance», коли люди мають повторювати за героями танцювальні рухи, підняли на данспол усіх без винятку учасників. Вдалося провести навіть танцювальний батл між різними командами, не кажучи вже про групові танці.

Повеселившись удосталь та відвідавши солодкий фуршет, діти зайнялися інтелектуально-асоціативною грою «Шляпа», що затяглася надовго, але подарувала море позитивних емоцій. Вечірка відбулася напередодні свята Лаг-Ба Омер, тому усі присутні вкотре пригадали традиції свята.

На заході була присутня позаштатний кореспондент газети Хмельницької міської ради «Проскурів» Катерина Уманець – гордість єврейської общини Хмельницького у царині молодіжної журналістики. Вона поспілкувалася з Марією та деякими учасниками заходу й підготує статтю для свого видання про методи виховання єврейської молоді у Общинному Центрі «Тхія».

Розширення горизонтів для нашого молодого покоління є кропіткою працею одразу декількох Центрів Фонду, однак це надзвичайно важливий процес. Перша «ластівка» минулорічних реформ вже вилетіла у світ й тепер ми очікуємо активізації молодіжного середовища. Адже попереду в активістів участь у вже дорослих проектах, пов’язаних з Всеукраїнською Волонтерською Мережею «Community» та багато чого ыншого й корисного.

Читайте також

Травень 12, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів