“Спортлідер+” з Хмельницького перемагає у серії післяматчевих пенальті

0

“Спортлідер” з Хмельницького в другому матчі серії плей-офф приймав на власному майданчику “Титан-Зорю” з Покровського. В першому поєдинку хмельничани посутпилися. Аби продовжити боротьбу за чемпіонство їм необхідно було лише перемагати.Перший тайм не порадував глядачів великою кількістю гострих моментів. Гравці “Спортлідера+” більше контролювали м’яч, але небезпечні атаки вдавалися їм не часто. Натомість гості витиснули максимум із того, що їм вдалося створити. На 4-ій хвилині Валерій Гриновець точним ударом у дальній від голкіпера кут відкрив рахунок. У відповіть хмельничани відповідали дальніми пострілами. Вони не приносили успіху. В одній із атак наприкінці тайму Олексій Фетько, обігравши декількох суперників, вивів на ударну позицію Дмитра Калукова. Але той із трьох метрів влучив прямо у воротаря. Найкращий шанс зрівняти рахунок у хмельничан випав за хвилину до перерви. За шостий командний фол арбітри призначили 10-метровий удар у ворота “Титана-Зорі”. Влучність підвела Калукова знову. Він пробив значно вище цілі.Уже на 8 секунді другого тайму забивати повинен був Сергій Рибак. Але він не зміг відправити “круглого” у ворота із двох метрів. Бракувало влучності і у наступних моментах хмельничан. Лише на 31-ій хвилині забити вдалося Андрію Чуднову. Після прекрасної скидки від Олексія Фетька він точно пробив із 10 метрів. Надалі “лідери” взяли гру повністю під свій контроль. Далася в знаки їх краща фізична готовність. Вже не впрерше хмельничани показують свою найкращу гру саме в заключній четверті гри. Гості стали все більше помилятися і не завжди встигали за стрімкими атаками суперника. У багатьох моментах виручав партнерів голкіер Володимир Удовиченко, який розпочинав сезон в хмельницькій команді. Сьогодні він успішно захищав ворота “Титана-Зорі”. Але проти удару Дмитра Калукова із 6-метрового, який був призначений за гру рукою захисника у власному штрафному майданчику, він був безсилий.

Здавалося, що хмельнианам вдасться довести гру до логічної перемоги. Але, у найвідповідальніший момент, підвів партнерів голкіпер Максим Лисенко. За хвилину до закінчення основного часу він грубо помилився граючи на виході. Цим сповна скористався Павло Пічкуров, який головою переправив мяч в пусті ворота.

Виправив свою помилку Лисенко у серії післяматчевих пенальті. Йому вдалося парирувати один із трьох ударів із позначки і допомогти команді здобути таку важливу перемогу. Вирішальний 6-метровий реалізував лідер хмельничан Дмитро Калуков.Завтра, 19 квітня, відбудеться третій поєдинок. Він розпочнеться о 12:00 в спорткомплексі УМВС, що на вулиці Зарічанській.

“Спортлідер+” (Хмельницький) – “Титан-Зоря” (Покровське) 2:2 (по пенальті 2:1)

Голи: Чуднов(31), Калуков(37. з пенальті) – Гриновець(4), Пічкуров (39)