Соліст гурту “ТІК” Віктор Бронюк любить Хмельницький за подарованих друзів та домашній затишок
0З часів створення гурту “ТІК” минуло десять років. Саме скільки часу музиканти дивують і тішать українців своїми піснями, кожна з яких стає хітом і просто б’є рекорди популярності. Сам артист досі не вірить, що все це відбулося з ним. Адже, вже багато шляху пройдено. Позаду – чиновницька посада у Департаменті культури. Де, як переконує артист, двері для нього ще досі відчинені. Окрім цього, за плечима вже солідний досвід гастролей – сотні концертів, чотири альбоми. А як все починалось, які є враження про свіжі гастролі та мрії, Віктор Бронюк розповів журналіста під час свого візиту у Хмельницький.
– Багато планів попереду і багато творчого хотілося б здійснити, – каже соліст. – Все це означає, що колектив живе, колектив працює. Це, напевно, – головне. Є віра, що десять років не пройшли у нас даремно.
У Хмельницькому музиканти бували і раніше. Вперше “ТІК” виступав перед хмельничанами на головній площі у День міста.
– Ваше місто знакове для нас тим, що коли ми у вас виступали, в той день запускався наш перший вихід пісні по радіо, – пригадує Віктор Бронюк. – Тут якось по-сусідському, домашньому. Завжди приємно приїжджати, тому що є багато знайомих, друзів, людей, які десять років поруч. Зараз нелегкий час, тому ми повинні як ніколи один одного підтримувати, говорити і робити те, що нас об’єднує.
Вночі хотіли їсти, вдень – спати
Нещодавно гурт “ТІК” повернувся із турне зі США та Канади. Гастролювали музиканти три тижні. Кажуть, що така поїздка для них – це щось нове і незвичне. Однак, вражень привезли багато і в майбутньому планують розширювати горизонти.
– Це перше в історії нашого гурту таке турне. Два тижні ми виступали у США, тиждень – у Канаді. Загалом, за океаном відіграли 12 концертів, – розказує соліст. Чесно кажучи, до цих пір не можемо прийти до тями. Найважче, певно, даються часові перелаштування. Коли вночі тобі хочеться їсти, а вдень – спати. Кожен концерт – це окрема історія. Ми вперше проїхали такою нелегкою дорогою, познайомились з прекрасними людьми.
Артист каже, що переважна більшість глядачів, які відвідували концерти за океаном, – представники української діаспори.
– Дуже багато молоді останнім часом виїхало з України. Нам приємно було їх бачити, підтримати і поспілкуватись, послухати їхні історії. Вони дуже сильно вболівають за те, що відбувається в Україні, допомагають, – пояснює Віктор Бронюк. – Для нас відкрився ще один горизонт, до сьогоднішнього дня ще пишуть, виставляють фотографії у соціальні мережі, на пошту листи надсилають. Зовсім скоро знов поїдемо, бо є міста, в які ми просто фізично не встигли заїхати.
Про АТО говорити не любить
Багато зірок вітчизняної естради намагається допомагати бійцям на Сході. Одні на цьому паряться, роблячи усе демонстративно, інші ж – допомагають мовчки. Сам Віктор Бронюк розповідає про цю допомогу неохоче. Та й дратується, коли допомогу називають волонтерством.
– Так, допомагаю. Але я не люблю про такі глобальні теми розказувати, – каже музикант і без особливого бажання ділиться враженнями від поїздок. – Дійсно, я неодноразово вже був на передовій. Стараємось допомагати тим, що стосується оснащення, засобів захисту для військових, засобів комунікації, а також необхідного для військових шпиталів. Я вважаю, якщо ти маєш можливість робити, то роби. Сьогодні ми вже перейшли таку фазу, що всі волонтери, вже є навіть почесні, заслужені. Всі ми українці і всі вболіваємо за долю нашої держави. А як вже в кого виходить – особиста справа кожного, – додає Бронюк.
Щасливий і не будує планів на майбутнє
Артист каже, що вважає себе абсолютно щасливою людиною. Однак, не розмірковує над тим, що у нього для цього є і чого бракує. Він впевнений, що ніколи не отримаєш того, що тобі потрібно, якщо будеш зациклюватись на тому, чого у тебе немає. Про плани говорити не любить. Адже, додає, що майже завжди вносить свої корективи, часто які просто нам не підвладні.
– Треба сприймати життя таким, яким воно є, і дякувати Богу,що всі близькі живі і здорові. Значить нічого, прорвемось. Це все недаремно, – ділиться музикант. – Взагалі ми мусимо навчитися цінувати якісь речі, якщо ми не будемо їх берегти – в нас їх позабирають. Може банально звучить. Але ми останнім часом стали свідками того, що не можна бути байдужим, треба брати на себе відповідальність за якісь речі.
Хмельничанам соліст гурту “ТІК” бажає щирих посмішок і мирного неба. Адже, коли людина посміхається, вона не здатна на щось лукаве.