Скандал! Спортсмени Хмельниччини незадоволені роботою Ірини Мерлені

0

В сесійну залу  Будинку рад прийшли  близько сотні представників спортивних організацій різних видів спорту. Зібралися задля обговорення проблем розвитку галузі в області.  Але більшість людей прийшли, аби висловити  невдоволення роботою начальника управління молоді та спорту Ірини Мерлені.  Нагадаємо, лише 14 липня 2014 року її було призначено на цю посаду. За цей час вона здобула серед представників галузі як прихильників, так і противників.  «Недруги» закидають олімпійську чемпіонку обвинуваченнями, радять писати заяву на звільнення.

Болюча тема – гроші

Розпочиналося зібрання ніби спокійно. Хтось просто слухав і тихенько наговорював на того чи іншого промовця. Хтось викриками та оплесками підтримував однодумців. Найбільш активні виходили до трибуни і висловлювали своє «фе» або ж підтримували  Мерлені.

– На 2015 рік на розвиток спорту передбачено 19,366 мільйона гривень. Це на 110% більше у порівняні з попереднім роком. За 2014 рік було відзначено кращих спортсменів, закуплено чимало спортивного інвентарю та проведено багато заходів, направлених на розвиток спорту на Хмельниччині, – говорить Ірина Мерлені.

Цей виступ на початку зібрання – єдині слова які прозвучали від Ірини Олексіївни. Далі виступали лише представники спортивних організацій області. Більшість критикувала керівника управління. Чимало роздавали поради щодо покращення ефективності її роботи.

– Прослухавши виступ Ірини Олексіївни, складається враження, що в нашому спорті все гаразд і він лише розвивається. Але це далеко не так. Чи не головною проблемою є фінансова сторона. Спортсмени часто їдуть на змагання за свої кошти. Їх їм повертають. Але часто цього потрібно чекати не один місяць, – розповідає  представник новоутвореної федерації шахів Любомир Михалець. –  Це просто беззаконня і знущання. Гроші повинні видаватися напередодні відрядження.

Виступ директора Департаменту фінансів облдержадміністрації Сергія Пенюшкевича чи не напряму вказав на винуватця цієї проблеми. Хоча вона і існує вже не перший рік, але з обласного бюджету кошти виділяються вчасно. А чому вони не виплачуються, Сергій  Пенюшкевич радить запитати  у фінансистів управління молоді та спорту.

Не попадають на прийом

Звинувачення в сторону Ірини Мерлені обурили представників багатьох видів спорту. Першим на її захист став президент обласної

Федерації регбі Олег Плахотнюк. «Проїхавшись» по виступу Любомира Михальця, він дав декілька порад своїм колегам.

– Не потрібно накидатися на керівника управління. Потрібно допомогти їй. Якщо кожен порадить їй, як вчинити в тій чи іншій   справі, то від цього виграє тільки спорт Хмельниччини, – говорить Олег Плахотнюк.

Після цих його слів із зали присутні почергово почали вигукувати свої заперечення. Мовляв, як їй допомогти, якщо до Ірини Олексійївни на прийом попасти дуже складно.

На думку голови фізкультурно-спортивного товариства «Україна» Ігоря Яворського, головною помилкою в роботі управління є те, що протягом 10 місяців не проводилася колегія по розвитку спорту при обласній раді.

Чи не найрізкішим був виступ  голови Хмельницького обласного відділення НОК України Юрія Краснюка. Більшість часу він присвятив своїй думці про нефаховість Ірини Олексіївни як управлінця. На завершення він запропонував їй написати заяву на звільнення.

Ці його слова викликали голосні аплодисменти в залі.

– Для того, щоб вам допомогти,  у вас, Ірині Олексіївна, повинно бути хоча б бажання спілкуватися. Його я не бачу. 150 тисяч гривень, які виділено на футбол в 2015 році – недостатня сума для проведення всіх запланованих заходів. І ви не думайте, що ми не зможемо їх провести. Ми віднайдемо необхідні кошти. Я це зараз перед всіма обіцяю, – говорить голова Федерації футболу Хмельницької області Ігор Хіблін. – Ще більше дивує те, що ви самі провокуєте конфлікт в нашій федерації. Чому ви, навіть не порадившись, виділили 121 тисячу гривень не федерації, а нашому колективному члену – Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області.

Покричали і розійшлися

Однією з пропозицій, яка б мала вирішити проблему, стала так звана ротація. На думку декількох учасників «переговорів», потрібно просто поміняти місцями Ірині Мерлені та Юрія Краснюка. З цим не погодився начальник управління молоді та спорті Хмельницької міської ради Валерій Вешко.  Він дав декілька порад Ірині Мерлені. А голові обласного відділення НОК Юрію Краснюку порекомендував звільнити свою посаду через неефективність його роботи.

Надалі виступи були ще більш імпульсивними і нагадували скоріш ринок, а не зібрання спортивної еліти області.   

29 Квітня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів