Шестеро тхеквондистів з Хмельниччини виграли Кубок посла Республіки Корея

0

Шестеро вихованців Хмельницької обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Юність» перемогли на міжнародному турнірі з тхеквондо «Кубок Посла Республіки Корея в Україні», який пройшов з 1 по 3 травня у Києві.
«В змаганнях взяли участь близько 800 учасників з 36 команд. На турнірні були представлені усі області України, а також спортсмени з інших країн, – розповідає тренер з тхеквондо дитячо-юнацької спортивної школи «Юність» Тетяна Кокідько. – Загалом Хмельницька область у медальному рейтингу посіла четверте місце. Харкову, який фінішував третім, ми програли лише одну бронзову нагороду.»

Так, «золото» турніру виграли кадети Софія Хобтар (вага до 44 кілограмів), Дмитро Мещук (вага до 53 кілограмів), Валерія Терехова (вага до 51 кілограма), юнаки Карім Хассон (вага до 24 кілограмів), Данило Медик (вага до 28 кілограмів) та юніор Матвій Брухнов у вазі до 30 кілограмів.

А от Максим Кушнір (вага до 24 кілограмів, юнаки) та Артем Жуковський (вага до 61 кілограма, кадети) свої фінальні бої програли і задовольнилися срібними нагородами.

Ще шестеро тхеквондистів ДЮСШ «Юність» замкнули трійку призерів: серед юнаків та дівчат – Авджіл Атамерт (вага до 37 кілограмів), Максим Мокринчук (вага до 26 кілограмів), Влад Мазій (вага до 41 кілограма), Анна Ковальчук (вага до 55 кілограмів), Марія Мельничук (вага до 34 кілограми), а серед кадетів – Олександр Кадиш (вага до 49 кілограмів).
Також дві бронзові нагороди «взяли» тхеквондисти хмельницької ДЮСШ №3: кадетка Аліса Герасименко (вага до 29 кілограмів) та юніорка Яна Кебець (вага до 24 кілограмів).

«Змагання пройшли на високому рівні. Дітей порадували і цінними подарунками за призові місця: телефонами, роутерами, рюкзаками та іншим. Попереду у наших кадетів не менш важливий чемпіонат України, який стане для них відбором до Чемпіонату Європи, що пройде у Франції», – додає Тетяна Кокідько.