Серійного злодія з Чернігівщини правоохоронці затримали аж у Хмельницькому

0

Крадія упіймали у Хмельницькому, коли він перерізав кабель однієї із квартир. Почувши сигналізацію, прибули працівники Державної служби охорони і затримали чоловіка із речовими доказами в руках — трьома мотками кабелю.

“36-річний мешканець Чернігівщини раніше вже відбував покарання за майнові злочини та шахрайство. Під час затримання він перебував у стані алкогольного сп’яніння, а коли оговтався, розповів правоохоронцям, що у Хмельницькому постійного місця проживання не має і ніде не працює. Саме це і штовхнуло його на скоєння крадіжок. Слідчими Хмельницького міськвідділу міліції встановлено, що чоловік причетний як мінімум до 16 подібних крадіжок”, – повідомляє прес-служба обласної міліції.

Незамкнені підвали чоловік підшукував у різних районах міста. Злодій обрізав кабель та йшов у парк обпалювати гуму, а провід здавав у пункт прийому металобрухту.

Як зазначили у міліції, згідно частини 1 ст. 185 «Крадіжка» максимальне покарання, яке загрожує підозрюваному — до трьох років позбавлення волі.

Читайте також

Серпень 28, 2015 |
Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів