Сергій Притула та «Вар’яти» у Хмельницькому: жарти «з народу», наповнений зал та гумор без політики

0

Спільний проект Сергія Притула разом із хлопцями-гумористами з кількох міст України має назву «Вар’яти-шоу». Об’єднались коміки ще п’ять років тому, а зараз в рамках всеукраїнського туру завітали до Хмельницького.

Телеведучий разом із коміками пропагують україномовний гумор, не жартують про політику та не вдаються до жартів «нижче поясу». Говорять про речі, які є близькими кожному українцю – сім’я, побут, робота, стосунки. Роблять це просто та «без понтів».

Прості та водночас якісні жарти прийшлися до смаку всім. Зал не змовкав ані на хвилину. Теплий прийом та жваву публіку похвалив і сам ведучий.

З виходом на сцену Сергій Притула пояснив, що власне має відбуватися на сцені та хто такі «вар’яти».

«Вар’яти-шоу» – перше україномовне гумористичне шоу, яке позбавлене російської мови, та нецензурної лексики. Уникають коміки і політики. Як розповів “ВСІМ” телеведучий, людям вона просто набридла.

– На сцені ми стараємось бути такими як в житті, простими. Жартуємо на більш близькі для людей теми, майже не торкаємось політики, жартуємо про побут, сім’ю, роботу, речі, які близькі всім, незалежно від соціального статусу, – розповідає Сергій Притула. – Ми уникаємо матюків на сцені, до нас на концерти приходять багато людей із дітьми, сім’ями, пенсіонери. Тому відвертого хамства ніколи на наших концертах ніхто не почує. Люди виходять вдячні за те, що вони бачать на сцені, – запевняє гуморист. – Ми єдине україномовне шоу і тому так намагаємось донести людям те, що українською теж можна жартувати, актуально і смішно.

30 Квітня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів