Самостійно навколо світу. Каучсерфінг, або У пошуках дивана

0

Коли ми розповідали про способи безкоштовного нічлігу у мандрівках, коротко торкнулися сайтів гостинності – інтернет-спільнот, які об’єднують мандрівників з різних куточків планети. На одному з таких сайтів будь-який мандрівник може знайти нічліг в США чи Автралії, запропонувати своє помешкання колегам, отримати пораду досвідченого мандрівника чи заприятелювати з однодумцями. На моє глибоке переконання (яке збігається з думками багатьох знайомих мандрівників), такий досвід корисний не лише з практичної точки зору. Коли спілкуєшся з цими неймовірно цікавими, щирими і відкритими людьми, з багатим мандрівним досвідом або ж зовсім від нього, отримуєш якусь душевну насолоду. Вже не кажучи про те, що, ночуючи у місцевих мешканців, якомога краще занурюєшся в атмосферу і побут нової країни.
Поговоримо детальніше, яким чином працюють сайти гостинності на прикладі одного з найпотужніших couchsurfing.com. Поняття каучсерфінгу ввійшло в нашу мову, однак дослівно з англійської словосполучення перекладається як «пошук дивана». Тут розрізняють ще два поняття: хост (з англійської «господар») – людина, яка надає вам можливість переночувати у себе, і серфер – людина, яка шукає той самий диван (іноді це зручне ліжко, старенька розкладачка, надувний матрац або ж просто шматочок підлоги).

Реєстрація і заповнення профілю
Зареєструватися на сайті дуже просто, як і в будь-якій іншій соціальній мережі. Дам лише кілька порад, які допоможуть зробити це найкращим чином:
1. Не полінуйтеся повністю заповнити профіль: вкажіть свої особисті дані, інтереси, мандрівний досвід і плани. Закиньте кілька фотографій з мандрівок.
2. Заповнюйте профіль англійською мовою. Навіть якщо ви найближчим часом плануєте мандрувати лише Україною чи ближнім зарубіжжям. Апетит приходить в процесі! Не здивуюся, якщо через півроку ви чкурнете в Данію чи Індонезію.
3. За можливості, зареєструйтеся заздалегідь, а не безпосередньо перед поїздкою. Якщо маєте знайомих, зареєстрованих на сайті, додайте їх у друзі, щоб ваш профіль виглядав не таким порожнім.
4. Віддячте світові за доброту. Якщо ви маєте можливість, станьте хостом для інших мандрівників. Якщо ні – хоча би вкажіть у профілі, що можете провести екскурсію містом або ж сходити з мандрівником на каву.
5. Якщо ви зможете приймати гостей, опишіть у розділі «HOME» умови, які можете забезпечити мандрівнику (окрема кімната, ліжко, місце на підлозі, чи можете дати ковдру, подушку, чи можна до вас приїздити з дітьми тощо).

потрапити безкоштовно у дорогий музей.

11 Лютого, 2016 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів