РК «Хмельницький» закріплюється на другій сходинці

0

У Києві місцевий «Ребелс» приймав регбійний клуб «Хмельницький». Для киян це був лише другий матч у групі «А», тоді як хмельничани проводили свій четвертий поєдинок. І, фактично, доля поєдинку була вирішена в першому таймі.

Тотальна перевага РК «Хмельницький» втілилася у 28 зароблених очок, тоді як «Ребелс» заробив лише три за вдале виконання дроп-голу. Та після перерви господарі поля змогли краще зіграти, але не настільки, щоб здолати досвідчених хмельничан. 29:48 – саме з таким рахунком завершився поєдинок, який приніс до активу команди Олександра Мігунова та Олега Квасниці другу перемогу в Суперлізі.

Після цих поєдинків турнірна таблиця в групі «А» виглядає наступним чином: 1. «Олімп» (Харків) – 20 очок (4 матчі), 2. РК «Хмельницький» – 10 (4), 3. «Ребелс» (Київ) – 1 (2), 4. «Академія» (Одеса) – 0 (2).

Свій наступний матч регбісти з Хмельницького проведуть у рідних стінах – третього жовтня їм знову протистоятиме «Ребелс».