РК «Хмельницький» «нокаутував» регбійну збірну Рівненської області

0

У суботу, 18 квітня регбійна команда «Хмельницький» зіграла свою першу гру у Чемпіонаті України з регбі-15. Хмельничани на стадіоні дитячо-юнацької спортивної школи №1 приймали збірну Рівненської області.
Господарі поля без особливих труднощів проходили захисні редути рівнян. Нашим регбістам вдавалися як стрімкі флангові проходи, так і силова боротьба. РК «Хмельницький» раз за разом проривався у залікову зону збірної Рівненської області та прицільно пробивав реалізації. Натомість команда з Рівного у першому таймі лише одного разу влучно реалізувала штрафний. На перепочинок суперники пішли за рахунку 66:3 на користь хмельничан.
Після перерви малюнок гри не змінився. Гості зуміли набрати ще дев’ять очок, проте хмельничанам це не завадило довести матч до заслуженої перемоги з рахунком 99:12.
Цьогоріч Чемпіонат України з регбі-15 пройде у три етапи. На першому регбійні команди розділені за територіальним принципом на чотири групи. За підсумками зональних змагань шість найсильніших колективів формують Суперлігу, де всі учасники діляться на дві групи. Ті, хто в «елітну» групу не пройшов, розіграють титул чемпіона Вищої ліги.
Третій етап – фінальні матчі. Переможці пулів Суперліги розігрують звання чемпіона України. Клуби, що зайняли другі місця – зіграють у матчі за третє місце. До речі, ці «пульки» планується грати до двох перемог. Команди, що стали третіми, боротимуться за підсумкову п’яту позицію.