Понад 200 переселенців зі Сходу і Криму знайшли роботу на Хмельниччині

0

З початку року до служби зайнятості Хмельниччини звернулось 988 переселенців з Криму та східних областей України. Про це повідомив директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня. За його словами, усього працевлаштували 209 осіб, з них восьмеро започаткували власну справу, 30 – проходили профнавчання та 85 осіб брали участь в громадських роботах або інших роботах тимчасового характеру. Станом на 3 червня 2015  на обліку перебуває 375 переселенців.

Окрім того, від початку року до центрів зайнятості області звернулося 97 демобілізованих військовослужбовці, які брали участь в антитерористичній операції.

“95 демобілізованих отримали статус безробітного та отримують матеріальну допомогу. Один боєць працевлаштувався, ще один залучений до громадських робіт, дві особи виявили бажання навчатися на курсах з основ підприємницької діяльності з подальшим започаткуванням власної справи. Один військовослужбовець проходить професійне навчання та здобуває робітничу професію”, – повідомляють у центрі зайнятості.

Частина учасників антитерористичної операції не можуть бути працевлаштовані, оскільки проходять реабілітацію в лікувальних закладах.

Довідково: протягом 5 місяців 2015 року в базі даних обласної служби зайнятості налічувалось 11 тисяч вакансій, в Україні понад 400 тисяч вакансій.

Червень 8, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів