Помер заслужений артист України Олександр Болгарчук (ОНОВЛЕНО)

0

Прощання з артистом відбудеться 1 травня: о 10:00 – Свято-Покровський кафедральний собор (відспівування), з 11:00 у приміщенні Хмельницької обласної філармонії (оновлено)

Олександр Володимирович понад 30 років пропрацював у Хмельницькій обласній філармонії на різних посадах. Був і артистом розмовного жанру, і солістом різних гуртів та ансамблів. Нагороджений грамотами управління культури Хмельницької обласної адміністрації, обласної ради. У 1993 році йому присвоєно звання «Заслужений артист України». А у 2005 році Міністерство культури нагородило Олександра Болгарчука почесною відзнакою “За досягнення в розвитку культури і мистецтв”.
В одному з інтерв’ю у 2010 році Олександр Болгарчук зазначав, що “треба вміти гарно піти зі сцени. На висоті – тебе хочуть бачити, чути, а ти раз – і вже пішов. Але свого піку я ще поки не відчуваю. В мене ще є багато планів, мрій і я хочу і можу працювати”.

Довідка: Народився Олександр Болгарчук 20 серпня 1951 року. Трудову діяльність розпочав у 1973 році солістом естрадного колективу “Либідь”( м. Київ) після закінчення Харківського інституту мистецтв. У 1975- 1976 роках працював солістом естрадних колективів “Голоси дружби” (м. Запоріжжя), та “Музики” ( м. Ужгород). З 1977 року працює в Хмельницькій обласній філармонії солістом естрадної групи “Товтри”, а з 1981 року артистом хору академічного ансамблю пісні і танцю “Козаки Поділля”. В його творчому доробку багато прекрасної поезії: В. Стефаник “Камінний хрест”, І. Франко “Каменярі”, О. Довженко “Мати” та багато іншого.

Редакція газети “Є” висловлює співчуття рідним і близьким.  

30 Квітня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів