Полковника Олега Шинкарука обрали ректором прикордонної академії

0

Сьогодні, 23 квітня, у Національній академії Державної прикордонної служби імені Б.Хмельницького обрали нового ректора, який очолюватиме виш упродовж наступних п’яти років. Із двох- кандидатів: полковника Олександра Андрощука та чинного т.в.о. ректора полковника Олега Шинкарука вибрали останнього. За Олега Шинкарука проголосували 93,3 відсотка виборців, за Олександра Андрощука — 5,3 відсотка.

Вибори ректора у навчальному закладі відбулися вперше з часу його заснування, раніше його затверджували у Головному управлінні Державної прикордонної служби України. Тепер же для того, щоб обрати керівника, у прикордонній академії створили спеціальну виборчу комісію у складі восьми осіб. У списку – 443 виборці. Як зауважив голова виборчої комісії Сергій Псьол, не всі голосували, є такі, що наразі у відрядженнях – виконують службові обов’язки на східному кордоні країни.

“75 відсотків усіх виборців складає науково-педагогічний склад, не менше 15 відсотків — виборні представники від курсантів і студентів та не більше 10 відсотків — представники інших структурних підрозділів академії, – пояснив полковник Сергій Псьол. – У нас на попередньому тижні було проведено низку заходів, висувались кандидатури від кожного підрозділу, проводилось таємне голосування, потім у виборчу комісію надходили протоколи з офіційною інформацією про обраних виборців. Курсанти і студенти самі висували своїх представників.”

раніше на загальних зборах колективу академії обидва кандидати оприлюднили свої програми.

23 Квітня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів