«Поділля» перемагає у хмельницькому дербі і повертається у вищу лігу

0

Завершився регулярний чемпіонат України серед команд першої дитячо-юнацької футбольної ліги. В останньому турі на хмельницькі команди очікувало принципове дербі. На полі СК «Поділля» зійшлися ДЮФК «Поділля» та ДЮСШ-1. Матчі між ними завжди видаються цікавими та проходять в напруженій боротьбі. Господарям потрібно було лише перемагати, аби зберегти шанси на вихід до вищої ліги. І вони свого добилися.Вже в першому таймі поєдинку між командами, які складені із гравців до 17 років, вагому заявку на підсумковий успіх зробили гравці «Поділля», які забили двічі. Після перерви вони відзначилися ще раз і здобули розгромну перемогу 3:0.

Більш напруженою виявилася боротьба у матчі молодших. Долю протистояння вирішив єдиний гол, забитий на останній хвилині після розіграшу штрафного удару. 1:0 на користь «Поділля», яке з наступного сезону представлятиме Хмельицький у найсильнішому дивізіоні дитячо-юнацької футбольної ліги.